تاریخ ایجاد خبر : چهارشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۶  ساعت : ۱۵:۰۰

دولت تدبیر و امید ظرفیت مناسبی برای اشتغال خانواده های شهدا ایجاد کرده است

 

دولت تدبیر و امید ظرفیت مناسبی برای اشتغال خانواده های شهدا ایجاد کرده است

مشاور عالی فرماندار و رئیس امور ایثار گران فرمانداری ساوجبلاغ گفت: دولت تدبیر و امید ظرفیت مناسبی برای اشتغال خانواده های شهدا و ایثارگران ایجاد کرده است.مشاور عالی فرماندار و رئیس امور ایثار گران فرمانداری ساوجبلاغ  گفت: دولت تدبیر و امید ظرفیت مناسبی برای اشتغال خانواده های شهدا و ایثارگران ایجاد کرده است.

محسن دهقان آزاد در بازدید از خانوادا ایثار گران ساوجبلاغ گفت در دولت تدبیر و امید  موفق شدیم برای  همه فرزندان شاهد  شهرستان اشتغال ایجاد کنیم و الان فرزند شهیدی که بیکار باشد نداریم
 و ی افزود : اشتغال پایدار دغدغه مشترک متولیان و خانواده های شهدا و ایثارگرانبود که الحمد الله توانستیم در این دولت اعلام کنیم که فرزند شاهدی در ساوجبلاغ نداریم که بیکار باشد .
 دهقان اظهار کرد: در زمان حاضر 10 ماده در قوانین خدمات رسانی ایثارگران به کارآفرینی و اشتغال زایی برای خانواده های شهدا و ایثراگران اشاره مستقیم دارد و این نشان از توجه دولت به دغدغه های این عزیزان است .

وی با بیان اینکه اگر از  خانواده های شهدا و ایثارگران شهرستان در نوبت معرفی برای اشتغال هستند، گفت: طبق قوانین خدمات رسانی به ایثارگران، دولت حمایت های گسترده ای از بخش خصوصی فعال در جذب نیرو از خانواده های شهدا و ایثارگران در دستور کار داریم

مشاور فرماندار در امور ایثار گران افزود: کارگروه اشتغال ساوجبلاغ  نیز به بحث اشتغال زایی برای خانواده های شهدا و ایثارگران وارد شده که نشان از توجه ویژه به این موضوع است.

وی با بیان اینکه امنیت موجود در کشور را مدیون خانواده های شهدا و ایثارگران هستیم، گفت: توجه ویژه به مشکلات خانواده های شهدا و ایثارگران از اولویت های دولت است.

وی افزود: خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران قشری ارزشمند برای مردم، نظام و انقلاب اسلامی هستند که خدمت به آنان برای همه مسئولان افتخاری بزرگ و توفیقی الهی است.

وی گفت هر هفته روزهای یکشنبه برنامه بازدید و دیدار از خانواده معظم شهدا و ایثار گران را در دستور کار داریم و درسال گذشته با همراهی فرماندار ساوجبلاغ موفق شدیم به منزل همه این عزیزان برویم و به بررسی مسائل و مشکلات آنان بپردازیم
مشاور عالی فرماندار افزود با برنامه ریزی صورت گرفته یادمان های شهدا هر هفته در شهرها و روستاهای این شهرستان بر گزار می شود که بیشترین یادمان ها در استان البرز بوده است
شهرستان ساوجبلاغ ۶۰۰ شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده است


 
 

کد خبر : 3311

منبع : فرمانداری ساوجبلاغ

تعداد بازدید : ۱۰۷

چاپ :

ارسال به دوستان :
 

نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :