تاریخ ایجاد خبر : پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶  ساعت : ۰۹:۵۴
همایش بسیجیان شهرستان ساوجبلاغ

همایش بسیجیان شهرستان ساوجبلاغ


این همایش باحضور بسیجیان  ادارات ساوجبلاغ ،فرماندار،سردار میرتقی ،سرهنگ باباخانی فرمانده بسیج ادارات استان البرز ومشاور امور ایثارگران استانداری البرز درسالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد
فرماندارساوجبلاغ با تبریک هفته وحدت وهفته بسیج گفت:بسیجی بودن به داشتن کارت نیست بلکه باید تفکر واندیشه بسیجی داشت.
وی افزود:داشتن روحیه استقامت نقطه کلیدی بسیجیان ما در طول تاریخ انقلاب اسلامی ایران است.
پالیزگیر جذب مردم بخصوص جوانان را نقش بسیج دانست وگفت:بسیج نقش مهمه در عرصه های مختلف جامعه ایفا می کند که امروز،پرکردن اوقات فراغت نسل جوان با فرهنگ غنی اسلامی وپرداختن به مسائل فرهنگی وجلوگیری از انحرافات از مهمترین ماموریت بسیج است.
وی فراهم نمودن زمینه لازم برای خاموش کردن هیجانات جوانی،حمایت از ولایت فقیه،توجه به مسائل معنوی بسیجیان ،تلاش برای حفظ  واحیای ارزشهای اسلامی ودفاع مقدس،توسعه وتعمیق فرهنگ ناب محمدی وتوسعه وترویج فرهنگ ایثار وشهادت را از وظایف اصلی بسیج عنوان کرد.
سردار میرتقی هم بسیج را موجب ایجاد رعب ووحشت در دل دشمنان معرفی کرد و گفت:هرکس که در اعتلای کلمه الله فعالیت دارد و در هرسنگری که درجهت کمک به مردم ورضایت خداوند تلاش می کند بسیجی واقعی است.
سردار میر تقی از همه مسئولین ومردم خواست تا بسیج را در دایره ای بسته محدود نکنند چون بسیج یک تشکیلات فراملی است که همچون اقیانوسی وسیع دارای همه جوانب است.
وی دلسرد کردن مردم از نظام را از مشخصه دشمن انقلاب واسلام دانست وافزود:باید همواره سعی کنید تا محافل ومجالس بسیج را بها داده و با تمام توان در برگزاری مراسمات آن بکوشید.
در پایان این همایش از بسیجیان نمونه ادارات شهرستان تجلیل شد.
 
 

کد خبر : 4217

منبع : فرمانداری ساوجبلاغ

تعداد بازدید : ۹۰

چاپ :

ارسال به دوستان :
 


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :