فرماندارساوجبلاغ در نشست شورای هماهنگی و مبارزه با مواد مخدر که صبح دیروز در سالن اجتماعات فرمانداری بر گزار شد  از افزایش 100درصدی کشفیات مواد مخدر در این شهرستان  خبرداد .
🔶️ ابوالقاسم پالیز گیر گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون  650 کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف و ضبط شدا  که نسبت به سال گذشته  100درصد افزایش داشتیم .
🔶️پالیزگیرافزود:ما همچنین دراین مدت توانستیم 1158 نفر معتاد و1086 قاچاقچی را شناسایی ،دستگیر و تحویل مقامات قضایی دهیم.
🔶️وی از آموزش بعنوان یکی از راههای مقابله وپیشگیری از آسیبهای اجتماعی نام برد و گفت:در این راستا آموزش چهره به چهره 9 گروه هدف با آموزش 5 هزار نفر در جهت پیشگیری از اعتیاد انجام شده است.
🔶️وی افزود:81 واحدعطاری در شهرستان فعالیت دارند که از این تعداد فقط 64 واحد دارای پروانه بوده و در بازرسی از 50 واحد از عطاریهای 13 درصد منجر به کشف داروهای غیر مجاز شده که با برخورد قانونی ،یک مورد پلمپ و مابقی به تعزیرات معرفی شده اند.
🔶️فرماندار ساوجبلاغ از ساماندهی 32 دکه در شهرستان خبرداد وگفت:در این راستا هم با هدف شناسایی و ساماندهی دکه ها اقداماتی صورت گرفته و بصورت مستمر بازدیدها و سرکش ها وکنترل دکه ها انجام خواهد شد.
🔶️وی از پیگیری خوب سمن ها وسپاه تقدیر کرد وگفت:بسیاری از نهادها وادارات همچون شهرداریها هم تکالیفی در خصوص مباحث فرهنگی دارند وتعامل دو طرفه آنها در بهبود فعالیتهای اجتماعی واستفاده از ظرفیتها موثر است.
  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- جهانشهر- بلوارماهان. تماس : 4-34438501 - 026