فرماندارساوجبلاغ در جلسه مقابله با کرونا در شهرستان ساوجبلاغ  که باحضورمعاونین فرماندار، مسئولین ادارات،شهرداران،بخشداران برگزارشد،خواستار انضباط کاری مسئولین در امور وحضور در جلسات شد و گفت:مسئولین اداراتی که در جلسات با تاخیر حضور پیدا کنند،جریمه می شوند.
وی به عملکرد برخی از کانالها و شبکه های اجتماعی اشاره کرد وافزود:در این روزها برخی از رسانه ها با انتشار اخبار ضد ونقیض سعی در ایجاد بی نظمی و تنش در برخی امور را دارند که از نظر امنیتی مشکل ساز هستند و ما درصورت مشاهده ،با آنها برخورد خواهیم کرد.
حمیدرضا ورزشی با تاکید بر اهتمام ادارات خدمات رسان در شهرستان گفت:ما همچنان در برخورد ومقابله با کرونا با شدت وقوت بیشتر با راه اندازی ایستگاههای سلامت و گندزدایی و کنترل رفت وآمدها اقدام خواهیم کرد و ورودی های شهرها و روستاه نیز محدود  خواهد شد و کوتاهی هیچ دستگاهی در این خصوص قابل پذیرش نیست.
وی افزود:برخی دستورالعملها ومصوبات ابلاغی باید با تمام دقت اجرا شوند و با توجه به پنجشنبه آخر سال ،محدودیتهایی در ورود به اماکن مذهبی و آرامستانها برای جلوگیری از شیوع بیماری کرونا اتخاذ شده است وتمامی اماکن عمومی هم شامل این مصوبات خواهد بود .
رییس شبکه بهداشت ودرمان هم با اشاره به شهرهای بزرگ شهرستان بعنوان آلوده ترین مناطق گفت:باید سعی کنیم از رفت وآمدهای غیر ضروری در مناطق شلوغ و پرتردد بکاهیم.
وی در خصوص آمار کرونا تا این لحظه افزود:تاکنون 119 نفر بستری مشکوک به کرونا،80 مورد ترخیصی وبهبود،30 مورد بستری در بخش ایزوله و 56 مورد مثبت و9 مورد فوتی با میانگین سنی 67 سال  را درشهرستان داشتیم.
دراین جلسه کارگر معاون سیاسی فرماندار و مسئولین حاضر درجلسه هم گزارشاتی از عملکرد وپیگیریها ارائه دادند.
  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- جهانشهر- بلوارماهان. تماس : 4-34438501 - 026