فرماندار وامام جمعه ساوجبلاغ از قرارگاه مقابله با کرونا در شهرهشتگرد و سالن قرنطینه شهید جوینی بازدید کردند.
در این بازدید فرماندار ضمن عرض خداقوت به اعضای فعال در قرارگاه مرکزی شهر هشتگرد گفت:شهرداریهای شهرستان قرار است حدود 1 میلیارد تومان برای تامین مایحتاج ولوازم مقابله با کرونا در این شهرستان هزینه کنند که قسمتی از هزینه این قرارگاه از پرداختی شهرداری هشتگرد تامین خواهد شد تا مایحتاج مربوط به این قرارگاه تامین شود.
وی افزود:استان البرز بعنوان اولین استان ،اطلاعات خوب وجامعی را در قرارگاههای محله محور تهیه کرده است که برای مقابله با کرونا بهره برداری خواهد شد.
فرماندار ساوجبلاغ تعداد فوتی ها را تا امروز 19 نفر بیان کرد وگفت: این تعداد فوتی آمار نسبتا" بالایی برای شهرستان است و باید با تعامل وهمکاری ادارات ونهادها این مسئله به پایین ترین حد ممکن برسد.
وی قول داد تا با اعلام نیازمندیهای قرارگاه مرکزی مقابله با کرونا در شهرهشتگرد،اقلام مورد نیاز تامین و در اسرع وقت تحویل شود.
امام جمعه ساوجبلاغ هم از تهیه وتوزیع 1200 پک غذایی برای خانواده های نیازمند و توزیع 400 کمک هزینه نقدی به نیازمندان شهرستان خبر داد وگفت:این کمکها با مساعدت خیرین تهیه وتوزیع شده است ودرآینده همچنان ادامه خواهد داشت.
وی افزود:عمده مشکل ما در نقطه مرکزی شهر هشتگرد است که با کمک رسانه ها باید با حساسیت بیشتری کار شود تا شاهد مقابله همگانی در مقابل کرونا باشیم.
دراین بازدید حجت الاسلام صفوی رییس قرارگاه مبارزه با کرونا  گزارشی مبسوط در خصوص عملکرد اعضای قرارگاه و درخواستها را ارائه نمود.
  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- جهانشهر- بلوارماهان. تماس : 4-34438501 - 026