علی حدادی گفت امروز مسئولیت ما بسیار سنگین است ما بهترین مردم را داریم از سه شهرستان که به بنده اعتماد کردند بسیار سپاسگزارم 

 🔶️حدادی از نماینده ادوار گذشته از جمله بهمنی ، کیایی نژاد ، نژاد فلاح و گلباز تشکر کرد و گفت : همه تلاش کردند برای آبادانی منطقه ما هم در کنار شما با کمک شما سعی و توان خود را برای ساوجبلاغ ، نظر اباد و طالقان خواهیم گذاشت .   
🔶️ وی عدالت محوری را که از محوری ترین پیام های رهبر معظم انقلاب بود را مورد اشاره قرار داد و گفت ، مردم را دیدید در تشیع حاج قاسم سلیمانی این حضور یعنی بهترین مردم را داریم و مردم از انقلاب دلخور نیستند نگاه مردم ما به استفاده صحیح از منابع است باید در قانون گذاری درست عمل کنیم که به نفع مردم باشد .
🔶️ حدادی به اصلاح قانون که در چندین سال مبادرت به تولید
قانون شده باید تغییراتی در آیین نامه هاقانون شده باید تغییراتی در آیین نامه ها شود .     
🔶️وی افزود : ما اگر بخواهیم برای عدالت گستری کاری بکنیم باید  قوانینی که ایجاد رانت برای عده ای خاص کرده را  اصلاح کنیم .        
🔶️ وی شفافیت لازم را مهم بیان کرد و گفت شفافیت ارا و مسائل مهم پشت پرده نباید داشته باشم اگر باشد مجلس نمی خواند به اهداف درست برسد و این خواسته مردم نیست .
   🔶️حدادی گفت :  مجلس یازدهم مجلس مردمی است عدالت و معیشت اقشار مختلف مردم را در دستور کار خود داده و انشا الله یک مجلس کار آمد از کار خارج خواهد شد .

حجت الاسلام شیخ مفید کیایی نژاد نماینده ادوار گذشته مجلس شورای اسلامی در جمع مسئولین ، ائمه جمعه شهرستان ،خانواده معظم شهدا ، و جمعی از مردم در آیین افتتاح دفتر  علی حدادی نماینده مردم ساوجبلاغ نظر آباد و طالقان  طی سخنانی گفت ، فرصت ها کم است باید از این فرصت برای کمک به مردم و خدمت به آنان سپری شود و اگر قدر این فرصت ها را ندانیم فقط حسرت آن بر دل خواهد ماند و هیچ وقت زودوده نمی شود  .
 🔶️ وی افزود : گره گشایی از کار مردم بسیار مهم است و اگر این توفیق حاصل شد ارزشمند است            
🔶️ کیایی نژاد با بیان خاطرات نمایندگی خود افزود من اگر صدها نامه از مردم گرفته باشم و امروز یک نفر از عملکرد من ابراز رضایت کنند این برای من کفایت می کند این خوشایندی است که با هیچ پولی خریدنی نیست.
🔶️وی با تبریک به مردم در تشکیل یک مجلس قوی با حضور نمایندگانی دلسوز از خدا خواست تا شاهد حل مشکلات مردم و توسعه روز افزون ایران اسلامی باشیم .
 

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- جهانشهر- بلوارماهان. تماس : 4-34438501 - 026