سر پرست فرمانداری ساوجبلاغ در نشست با معتمدین شهرستان گفت : معتمدین آبرو و سر مایه شهرستان هستند .
مهندس حمید رضا ورزشی از معتمدین در این نشست خواست  با ارائه راهکارها وپیشنهادات سازنده  می توانید تاثیر بسزایی در حل مشکلات وارتقای شهرستان در حوزه های مختلف داشته باشید .
وی افزود:ازمهمترین برنامه های من از بدو ورود به این شهرستان،کمک به هیئت های ورزشی وارتقای ورزش شهرستان تا رسیدن به قهرمانی است و برای نیل به این هدف آماده برگزاری نشست با ورزشکاران در فضایی آزاد هستیم.
ورزشی اختصاص نیم درصد از عوارض شهرداریها را به ورزش شهرستان ،کمک بزرگی برای پیشرفت ورزش شهرستان دانست.
سرپرست فرمانداری ساوجبلاغ درخصوص مشکلات مرزی شهرجدیدهشتگرد و فشند گفت:جلساتی برای مشخص نمودن وپهنه بندی حریم شهرها برگزار کردیم و تا دوماه آینده با مشخص شدن این حریم ها مشکلات مشابه حل خواهد شد.
وی درخصوص راه اندازی بیمارستان شهرجدید افزود:برای تکمیل وبهره برداری از بیمارستان شهرجدیدهشتگرد هم جلساتی را برگزار کرده ایم وامیدواریم این بیمارستان تا دهه فجر امسال به بهره برداری برسد.
مهندس ورزشی گفت:با ظرفیتهای موجود در ساوجبلاغ می توانیم این شهرستان را به قطب توریسم درمانی کشور تبدیل نماییم.
وی درپایان با اشاره به تحریمهای ظالمانه دشمنان وغربیها گفت:شرایط امروز کشور ما عادی نیست و تحریمها وتحرکات دشمنان هرروز مشکل و مسئله تازه ای برای نظام اسلامیمان ایجاد می کند و باید شما بعنوان افراد تاثیر گذار در جامعه درمحافل مختلف نسبت به برنامه دشمنان روشنگری نموده و در مقابله با مکر دشمنان شفاف سازی وراهنمایی کنید.
  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- جهانشهر- بلوارماهان. تماس : 4-34438501 - 026