سرپرست فرمانداری ساوجبلاغ درجلسه شورای سالمندان شهرستان گفت:باید تمامی جلسات بصورت کاربردی بوده وراهکارهای مناسبی درخصوص دستور جلسات ارائه شود تا بتوان استفاده بیشتری از جلسات برد.
مهندس ورزشی افزود:مسائل ومشکلات سالمندان بعنوان مسئله اجتماعی مهمی درتمامی جوامع وحتی درکشورمان تبدیل شده است و به گونه ای شده که فرزندان امروز به فکر نگهداری والدینشان نبوده و این مسئله بعنوان یک نگرانی در جامعه مطرح می گردد که باید با برنامه ریزیهای درست بتوانیم مشکلات این قشر از جامعه را به کمترین حد خود برسانیم.
وی گفت:درآینده نزدیک،خود ما هم گرفتار سالمندی خودمان خواهیم شد وچه بهتر است که از امروز در این خصوص برنامه های خوبی را طراحی وارائه نماییم که حتی برای خودمان هم نتایج خوبی را درآینده رقم بزند.
مهندس ورزشی درخصوص تجلیل از سالمندان گفت:در گردهمایی رزمندگان شهرستان،مراسم تجلیل از رزمندگان سالمند را خواهیم داشت و سعی می کنیم تا در اکثر برنامه های گرامیداشت هفته دفاع مقدس از حضور سالمندان بهره ببریم.
وی سالمندان را سرمایه گرانبهای جامعه دانست وافزود:بهره گیری از تجارب گران سنگ سالمندان می تواند موجب تعالی وپیشرفت هر جامعه ی قدردانی نسبت به این قشر باشد.
در ادامه جلسه هم حاضرین درجلسه نظرات خود را برای بزرگداشت وتجلیل از سالمندان ارائه و تبادل نظر کردند.
ثانی رییس اداره بهزیستی شهرستان گفت:براساس آمارهای منتشره،هم اکنون استان البرز در رتبه 14 کشوری از نظر داشتن جمعیت سالمند بوده وتا 30 سال آینده جمعیت سالمند این استان به 60 درصد خواهد رسید.
برودتی رییس شبکه بهداشت ودرمان هم افزود:این شهرستان دارای 20092 سالمند می باشد که 1500 نفر از این سالمندان درفعالیتهای بدنی و ورزشی حضور دارند.
  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- جهانشهر- بلوارماهان. تماس : 4-34438501 - 026