فر ماندارساوجبلاغ در دومین رویداد شتاب(استارت آپ )  دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی خانه کارگر به صورت مجازی شرکت کرد و از دانشجویان استار ت آپی شرکت کننده در این جشنواره مجازی تشکر کرد و خواستار توسعه و ایجاد فضای لازم برای ایده پردازی در حوزه های مختلف  شد .
🔶️ مهندس مهرور گفت:رویکرد دانشگاههای علمی کاربردی باید علمی وعملی باشد و به شیوه های مختلف به دانشجویان آموخته شود.
🔶️وی افزود:این رویکرد باید به گونه ای عملیاتی شود که دانشجو برحسب نیاز وعلاقه خود در واحد صنعتی بصورت عملی مهارت را کسب نموده ومتناسب با رشته تحصیلی خود توامان علم آموزی ومهارت آموزی کند.
🔶️مهندس مهرور گفت:امروزه در برخی صنایع مشکل کارگر ماهر مشهود است واین بخاطر تحصیل دانشجو به صرف دریافت مدرک بوجود آمده وهیچگونه مهارتی کسب نکرده است و قطعا"هیچ مدیری هم تمایل به کارگیری این فارغ التحصیل بی تجربه را نخواهدداشت.
🔶️وی ابرازامیدواری کرد تا بین صنعت و دانشگاه آشتی ایجاد شده و ارتباط قوی برقرارشود گفت:بارعایت پروتکل های بهداشتی امروز باید سعی شود دانشجویانی تربیت شود که پس از فارغ التحصیلی کاسه چه کنم چه کنم به دست نگیرد و بدون مشکل وارد بازار کار شود.
🔶️مهندس مهرور همچنین کشف ایده های نو را در استارت آپ ها کار نو وموثری دانست و افزود:معرفی این ایده ها به صاحبان صنایع می تواند مهم باشد و درجهت تولید محصولات برتر نقش آفرینی کند.
🔶️وی گفت:اگر ما ایده تاپ این جوانان فرهیخته رابکاربگیریم بسیارسودمند واز نظر اقتصادی سودبسیاری را عائد شهرستان خواهدکرد ونفع ومنفعت آن پایدار وعمومی است.
🔶️مهندس مهرور افزود:دعوت می کنم ازجوانان خلاق استارتاپی استان وشهرستان در زمینه بهبود وضعیت آب وتولیدات کشاورزی از جمله استفاده بهینه از سردرختی ها به ساوجبلاغ ایده بدهند.
🔶️فرماندارساوجبلاغ درپایان گفت:ایده های تاپ این جوانان درزمینه صنعت گردشگری هم باید استفاده کنیم به همین منظور فرمانداری آماده همکاری باایده پردازان واستفاده از راهکارهای آنان هست.
  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- جهانشهر- بلوارماهان. تماس : 4-34438501 - 026