به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ساوجبلاغ  نشست کارگروه پایش تصویری شهرستان ساوجبلاغ به ریاست رضا محمدی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری  و با حضور اعضا در سالن اجتماعات فرمانداری  برگزار شد
♦️رضا محمدی اظهار داشت: استفاده از فناوری  های هوشمند و پیشرفته از جمله سیستم پایش تصویری می تواند نقش بسزایی در پیشگیری از ارتکاب انواع جرایم در این شهرستان و نظارت هر چه بیشتر متولیان بر امور گوناگون ایفا کند.
♦️وی افزود: پایش تصویری یک بحث مهم و حاکمیتی بوده و در راستای تأمین امنیت هر چه بیشتر قشرهای مختلف مردم است.
♦️معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری ساوجبلاغ افزود:باهماهنگیهایی که انجام شده،درآینده نزدیک سیستم های پایش به فیبر نوری وصل شده و با ارتقای سیستم قابلیت ها ویژه ای را دارا خواهند شد که کمک شایانی به نظم و کنترل اجتماعی می کنند.
♦️وی از شهرداران خواست با توجه به زمان فرارسیدن بودجه نویسی ،نسبت به تامین هزینه سیستم های پایشی در شهر اهتمام ویژ ه ای داشته باشند.
♦️وی در خاتمه خواستار تسریع در راه اندازی و تکمیل سامانه پایش تصویری نقاط مختلف سطح شهری شهرستان  توسط دستگاههای مسئول شد.
♦️سرهنگ خسرو بیگی معاونت فاوا استان البرز هم گفت:باید زیرساختها به گونه ای تعریف شوند که از ابتدا با یک برنامه مشخص سیستم های پایش جانمایی و نصب گردد تا بتوان بیشترین بهره را از آن برد.
♦️ وی افزود:با هماهنگیهایی که انجام می شود،امکان یکپارچه سازی تمامی دوربین ها بوجود خواهد آمد.
  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- جهانشهر- بلوارماهان. تماس : 4-34438501 - 026