معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری گفت نامه تردد فقط برای کسانی صادر می شود که واجد شرایط سفر و دارای مدرکی دال بر نیاز به خروج از استان را داشته باشند .
♦️رضا محمدی با تأکید بر اینکه افرادی که نیاز به تردد ضروری بین استانی به منظور انجام مراحل پزشکی، امورات قضایی و ... دارند حتی الامکان از ناوگان عمومی مسافری استفاده کنند.
♦️وی گفت: در صورت فوریت به انجام کارهای ضروری در سایر استان ها و نیاز به اخذ معرفی نامه تردد، افراد با مدارک کامل به فرمانداری محل سکونت خود مراجعه کنند .
♦️معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری ساوجبلاغ  گفت: برابر مصوبات ستاد ملی مبارزه با ویروس کرونا و همچنین اطلاعیه های قبلی تردد وسایل نقلیه خدماتی، امدادی، انتظامی و نظامی، سوخت رسان، فاسدشدنی و ناوگان عمومی باری و مسافری در جاده های برون شهری مجاز است.
♦️ وی افزود: در روز های اخیر حجم مراجعین برای دریافت مجوز تردد افزایش یافته و اغلب تقاضای سفر به بهانه های مختلف به شمال کشور را دارند که تقاضا داریم این افراد با استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی مبادرت به سفر کنند.
♦️وی با بیان اینکه در خصوص سایر افراد شاغل در ادارات، موسسات و شرکت ها باید نماینده آنها جهت دریافت معرفی نامه تردد به فرمانداری محل سکونت مراجعه کنند،
♦️محمدی افزود: افراد بیمار دارای نوبت پزشکی و احضاریه های قضایی با ارائه مدرک  به فرمانداری شهرستان مراجعه و کارت تردد دریافت کنند.
♦️معاون سیاسی ، امنیتی واجتماعی فرمانداری هدف از اجرای این ممنوعیت ها را قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا دانست و عنوان کرد: تمامی همشهریان نیز باید نهایت همکاری را با عوامل پلیس راه و انتظامی  داشته باشند و از ترددهای غیرضروری در محورهای برون شهری اجتناب کنند
  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- جهانشهر- بلوارماهان. تماس : 4-34438501 - 026