مدیرعامل شرکت عمران شهرجدید هشتگرد استان البرز با اشاره به محرومیت این شهر از امکانات بیمارستانی اعلام کرد که به همین دلیل بیمارستان ۶۴ تختخوابی در شهرجدید هشتگرد جانمایی شده است.

مسعود حق لطفی   در گفت و گوی اختصاصی با ایرنا اظهار داشت: در زمان حاضر اقدامات اداری زمین این بیمارستان به مساحت ۱۷ هزار متر مربع در حال انجام است و مقرر شد تا  در مدت زمان سه سال ساخته شود.

 وی با اشاره به وضعیت بیمارستان نیمه کاره  شهرجدیدهشتگرد افزود: این بیمارستان ۹۶ تختخوابی از سال ۱۳۹۰  با ۹ درصد پیشرفت فیزیکی برای ادامه و تکمیل ساخت، تحویل مدیریت شهری  شد که در سال ۹۳ شهرداری شهر جدید هشتگرد برای تکمیل آن ، بخش خصوصی را به مشارکت طلبید.

حق لطفی اظهار داشت: اکنون  عملیات ساخت این بیمارستان سه طبقه در زمینی به مساحت ۱۵ هزار متر مربع به علت مشکلات مالی نیمه کاره متوقف شده است.

مدیرعامل شرکت عمران شهرجدید هشتگرد افزود:  به دلیل طولانی شدن روند قانونی تعیین تکلیف شریک شهرداری در پروژه بیمارستان ۹۶ تختخوابی و نیاز ساکنان شهرجدید هشتگرد به بیمارستان ،شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید کشور ، قطعه زمینی به مساحت ۱۷ هزار متر مربع برای ساخت بیمارستان ۶۴ تختخوابی در شهرجدید هشتگرد جانمایی کرده که باید هر چه سریع تر پس از انجام اقدامات اداری ساخت این بیمارستان آغاز شود.

وی،  اعتبار پیش بینی شده اولیه برای ساخت این بیمارستان را ۱۰۰ میلیارد تومان اعلام کرد و گفت : بیمارستان ۶۴ تختخوابی شهرجدید هشتگرد پس از تکمیل در اختیار دانشگاه علوم پزشکی البرز قرار می گیرد.

حق لطفی گفت: ا تفاهم نامه ای در راستای اجرای پروژه‌های فرهنگی، درمانی و زودبازده منعقد شده  و قرار است تعدادی درمانگاه توسط بسیج سازندگی در این شهر ساخته شود.

وی با بیان اینکه اکنون شهرجدیدهشتگرد فاقد درمانگاه دولتی است، افزود: همکاری و تعامل هر چه بیشتر بسیج سازندگی می تواند روند توسعه و خدمات رسانی به شهر را تسریع کند و در نهایت رضایتمندی شهروندان را به دنبال داشته باشد.

 

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- جهانشهر- بلوارماهان. تماس : 4-34438501 - 026