تاریخ ایجاد خبر : پنجشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۷  ساعت : ۱۰:۴۴
دیدار  فرماندار با خانواده معظم شهدا در اولین روز سال نو

دیدار فرماندار با خانواده معظم شهدا در اولین روز سال نو


،فرماندار ،فرماندهی سپاه ،بخشدار چهارباغ،بخشدار مرکزی و رییس حفظ آثار و ارزشهای دفاع مقدس برای عرض تبریک سال نو ابتدا به منزل شهیدان محمد و مستعلی فیروز فلاح در روستای اغلان تپه رفتند.
فرماندار ساوجبلاع در عید دیدنی منزل شهیدان فیروز فلاح به  بررسی نارساییهایی روستای اغلان تپه پرداخت .پیگیری آسفالت بعضی کوچه ها و.... از جمله این موارد بود .
دیدار با پدر شهیدان حجت الاسلام فاضل فرد در روستای آران مقصد بعدی فرماندار و هیات همراه برای دیدار نوروزی بود.
حضور فرماندار ،رئیس دادگستری ،فرمانده سپاه ،بخشدار مرکزی و دهیار کردان در دیدار با خانواده شهید صحرایی ،از خبرنگاران شهید  ازدیگر برنامه های این روز در روستای کردان بود.
در ادامه بازدید از پایگاه نوروزی دهیاری کردان ،پاسگاه پلیس ۱۱۰ این روستا و بازدید نمازخانه بین راهی کردان ،بخشی  دیگراز برنامه فرماندار و هیات همراه در اولین روز نوروز ۹۷ بود .
فرماندار وهیات همراه سپس به خانواده شهیدان کرمیار در روستای ولیان رفت وبا آنان دیدار کرد.
در ادامه این بازدید ها فرماندار ،شهردار جدید هشتگرد ،فرمانده سپاه ،رئیس بنیاد شهید و بنیاد حفظ آثاربه  منزل شهید نیاز علی کیان در شهر هشتگرد و  به منزل شهید گرانقدر نادر بکان رفتند ،فرماندارساوجبلاغ خواستار حضور همه مسئولین در بازدید از خانواده های شهدا در ایام نوروز شد .
فرماندار ساوجبلاغ به همراه هیات همراه به منزل مادر شهیدان خوشه گیر رفت ،شهیدان این بیت همزمان در یک عملیات به درجه رفیع شهادت نائل آمدند ،بهمنی شهردارهشتگرد هم در این دیدار هاحضور داشت‌. 
 
 

کد خبر : 5301

منبع : فرمانداری ساوجبلاغ

تعداد بازدید : ۲۰۶

چاپ :

ارسال به دوستان :
 


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :