تاریخ ایجاد خبر : دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۷  ساعت : ۱۳:۵۶
اولین نشست شورای آموزش وپرورش  در سال ۹۷

اولین نشست شورای آموزش وپرورش در سال ۹۷


اولین نشست شورای آموزش وپرورش  در سال ۹۷با موضوعات ،بررسی الویت های آموزشی و پرورش در سال ۹۷ بزرگداشت هفته مقام معلم ،در سالن جلسات فرمانداری برگزارشد.

فرماندار ساوجبلاغ با تاکید بر برگزاری آئین های ویژه در خور مقام عالی معلم گفت : هفته بزرگداشت مقام معلم را  از حالت کلیشه ای خارج کنیم و با رویکردی نوین به موضوع مهم برنامه های بزرگداشت معلم در این شهرستان بر گزار کنیم .

وی در ادامه به نقش بی بدیل معلمان در جامعه پرداخت و یاد آور شد: برنامه های بزرگداشت مقام معلم  باید به گونه ای باشد که همه دستگاه های اجرایی در شهرستان خود را با توجه به امکانات و مسئولیتی که در اختیار دارند اقدام به برنامه ریزی کاری در این زمینه کنند.
پالیز گیرگفت :  توسعه اقتصادی با سر مایه گذاری در بحث آموزش و پرورش بستگی دارد و ما تقدیر از مقام معلم را باید در تمام فصول ببینم صرف هفته و روز نباشد .
وی به تمام شهرداران و دهیاران تاکید کرد در حوزه کاری خود تجلیل ازمعلمین را در برنامه خود قرار دهند .
وی در قسمت دیگری سخنان خود از معلمان  خواست تا به  دانش آموزان تاکید کنند استفاده از کالای ایرانی چه مزیت های می تواند داشته باشد .
پالیز گیر گفت :برای تحقق شعار سال باید سراغ کودکان برویم و از آنان شروع کنیم جدیت استفاده از کالای وطنی و معرفی و تبین آنان می تواند آینده کشور را تضمین کند.
فرماندار ساوجبلاغ گفت با هماهنگی انجام شده تمام اماکن ورزشی و فرهنگی در هفته معلم بصورت رایگان در اختیار معلمان قرار خواهد گرفت .
مدیر اداره آموزش و پرورش ساوجبلاغ  در ادامه یاد آورشد: حضور مدیران دستگاههای اجرایی در برنامه های ویژه هفته گرامیداشت معلم در مدارس نیز باید مورد توجه قرار گیرد زیرا حضور آنان در مدارس موجب خرسندی معلمان و دانش آموزان می شود.
عیسی بابالو با تشریح بزرگداشت هفته معلم در سال ۹۷  گفت :اجرای بیش از ۳۹ برنامه  ،معرفی معلمان نمونه ،بازدید از خانواده های  شهدا معلم و تجلیل از معلمین مبتکر و کار آفرین  از دیگر برنامه های هفته معلم است .
بابالو گفت ما در سال تحصیلی ۹۷-۹۸هیچ مشکلی بابت تامین فضای آموزشی نداریم ولی به ۶۷۰ معلم در پایه ۱۲ داریم .
وی افزود امیدواریم در سال تحصیلی جدید جدب این تعداد نیرو از سوی اداره کل آموزش و پرورش صورت گیرد مثل سال گذشته که توجه ویژه استان به ساوجبلاغ بود


 
 

کد خبر : 5471

منبع : فرمانداری ساوجبلاغ

تعداد بازدید : ۱۳۵

چاپ :

ارسال به دوستان :
 


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :