تاریخ ایجاد خبر : شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۷  ساعت : ۱۳:۵۹
فرماندار ساوجبلاغ : دولت تاکید زیادی در اجرای منشور حقوق شهروندی دارد

فرماندار ساوجبلاغ : دولت تاکید زیادی در اجرای منشور حقوق شهروندی دارد


فرماندار ساوجبلاغ در نشست با معاونین ،بخشداران و مدیران دوائر داخلی از اجرایی شدن بخشنامه دولت در خصوص حقوق شهر وندی در نظام اداری از ابتدای تیر ماه سال جاری خبر داد .
ابوالقاسم پالیز گیر ضمن اشاره به دستورالعل ۵ گانه رییس جمهور خواستار تکریم ارباب رجوع ،جلو گیری از سر گردانی مردم در ساختمان های اداری دستگاههای اجرایی ،پیشگیری از امکان بر قراری ارتباط غیر اصولی و مفسده آمیز با کارکنان دولت و ایجاد نظام اداری پاسخگو و کار امد در اجرای ماده ماده ۱۷ تصویب نامه شماره ۱۱۲۷۱۲۸ مورخ ۲۸/۱۲/۹۶ شورای عالی اداری شد

وی گفت : دولت تاکید زیادی در این زمینه دارد و فرمانداری و بخشداری های تابعه به عنوان نمایندگان عالی دولت در شهرستان لازم است در این زمینه پیشرو باشند.

پالیز گیر افزود : برخی اقدامات انجام گرفته در این حوزه از جمله آموزش کارکنان در زمینه ارتقای اخلاق اداری و آموزش های حوزه های اجتماعی، فراهم سازی امکانات رفاهی برای مراجعان و تشریح خدمات قابل ارائه برای تسریع در انجام امور مردم را بر شمرد و گفت: این اقدامات در فرمانداری ساوجبلاغ روی داده است و اداره بازرسی فرمانداری با انجام بازرسی های مداوم از واحدها و ارزیابی فرم های نظر سنجی از ارباب رجوع بر این موضوع نظارت کامل دارد.
وی افزود :بر اساس این بخشنامه از ابتدای تیر ماه سال جاری اجرا و  همه مراجعین خدمات خود را از میز خدمت که در طبقه اول مستقر خواهد بود دریافت خواهند کرد .
پالیز گیر گفت همه روند کار یک ارباب رجوع با تحویل رسید پاسخ نهایی باید انجام شود و از طریق کد رهگیری منحصر به ان ارباب رجوع به صورت شفاف پاسخگو باشد .

تهیه تابلوی راهنمای طبقات برای تمام طبقات ساختمان فرمانداری و بخشداری ها، تهیه و نصب شرح وظایف هر کدام از پرسنل فرمانداری در معرض دید مراجعان و نصب صندوق ارتباط مستقیم مردم با بازرسی فرمانداری در بخشداری ها از مصوبات این جلسه بود


 
 

کد خبر : 6098

منبع : فرمانداری ساوجبلاغ

تعداد بازدید : ۱۴۶

چاپ :

ارسال به دوستان :
 


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :