تاریخ ایجاد خبر : یکشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۷  ساعت : ۱۰:۴۳
دیدار فرماندار با مدیرعامل آبفای شهری

دیدار فرماندار با مدیرعامل آبفای شهری


فرماندارساوجبلاغ در دیدار با مدیرعامل آبفای شهری استان البرز خواستار همکاری مسئولین آبفای استان برای تکمیل تصفیه خانه ملک آباد ومهدی آباد شد.
پالیزگیر گفت:برای تکمیل این پروژه مهم بخش چهارباغ امکان استفاده از سرمایه گذاری بخش خصوصی هم آماده است و از این طریق می توان این پروژه را بزودی تکمیل وقابل بهره برداری کرد.
فرماندار ساوجبلاغ افزود:با هماهنگیهای قبلی که در خصوص ساخت تصفیه خانه شهر هشتگرد انجام شد ولی تاکنون شورا و شهرداری اقدام جدی ومناسبی در این خصوضص انجام نداده و ما خواستار اجرای این پروژه از طریق اعتبارات جاری شرکت و تا حد الامکان از طریق اعتبارات مربوطه شهرستانی هستیم.
وی گفت:مشکل آب در شهرهای بزرگ ما جدی است وباید از طریق تصفیه آب شرب واختصاص پساب برای بخش کشاورزی وصنایع بتوانیم از این بحران گذر نماییم.
مدیرعامل شرکت آبفای شهری استان البرز هم با دادن قول مساعد برای استفاده از ظرفیت بخش خصوصی برای تکمیل پروژه تصفیه خانه مهدی آباد وملک آباد گفت:بدنبال راهکار مناسبی برای آغاز پروژه تصفیه خانه شهر هشتگرد هستیم تا بزودی شاهد آغاز آن باشیم.
وی از اختصاص سهم آب از خط انتقال سد طالقان برای شهر جدیدهشتگرد ابراز خرسندی کرد وآن را نتیجه همسویی فرمانداری و آبفای استان دانست.
 
 
 

کد خبر : 6105

منبع : فرمانداری ساوجبلاغ

تعداد بازدید : ۱۴۴

چاپ :

ارسال به دوستان :
 


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :