تاریخ ایجاد خبر : شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۷  ساعت : ۱۲:۲۸
صبحگاه مشترک بمناسبت هفته نیروی انتظامی

صبحگاه مشترک بمناسبت هفته نیروی انتظامی


فرماندارساوجبلاغ گفت:تامین نظم وامنیت مهمتری وظیفه نیروهای انتظامی در کشور است که به خوبی از عهده آن برآمده اند.
وی با تبریک فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی افزود:هیچ اجتماعی بدون امنیت نمیتواند دوام بیاورد و این مهم در کشورمان با تلاش شبانه روزی نیروهای انتظامی در کنار سایر دستگاهها ونهادهای امنیتی محقق گردیده است.
پالیزگیر امنیت سرمایه گذاری راهم در ساوجبلاغ بسیار مطلوب بیان کرد وگفت:امروز شاهد سیل عظیمی از سرمایه گذاران اقتصادی در ساوجبلاغ هستیم تا جایی که ما از بین آنها گلچین کرده و انتخاب می کنیم واین مدیون وجود امنیت کار وتلاش در این شهرستان است.
فرماندار ساوجبلاغ نیروهای انتظامی را عین شمشیر دولبه دانست و افزود:نیروهای انتظامی در عین حال که با متخلفان و برهم زنندگان نظم وامنیت با شدت و قاطعیت برخورد می کنند ولی همواره حامی مردم مظلوم بوده و با رافت ومهربانی در کنار آنان هستند.
فرماندار ساوجبلاغ درستکاری وامانتداری و حفظ ارزشهای انقلاب و عمل به قانون و تلاش در جهت تقویت آن را از بارزترین ویژگیهای نیروی انتظامی مقتدر بیان کرد.
وی در بخش دیگری به توفیقات نیروی انتظامی اشاره کرد و گفت:افزایش 27 درصدی کشفات سرقت،افزایش 32 درصدی کشفیات سرقت موتور وخودرو،افزایش 930 در صدی کشفیات سرقت احشام،افزایش 500 درصدی کشفیات قتل،افزایش 106 درصدی کشفیات موادمخدر،افزایش 40 درصدی کشفیات سلاح ومهمات غیرمجاز،کاهش 218 درصدی تصادفات جرحی وفوتی و کشف 166 کیلوموادمخدر از توفیقات نیروهای انتظامی در شش ماهه اول امسال است.
 
 

کد خبر : 8386

منبع : فرمانداری ساوجبلاغ

تعداد بازدید : ۱۰۶

چاپ :

ارسال به دوستان :
 


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :