تاریخ ایجاد خبر : شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۶  ساعت : ۱۴:۵۵
 

نواخته شدن زنگ انقلاب در مدارس ساوجبلاغ


صبح امروز با حضورفرماندار وامام جمعه وتعدادی از مسئولین ادارات شهرستان،زنگ انقلاب در مدارس ساوجبلاغ نواخته شد.
فرماندارساوجبلاغ با اشاره به تغییروبهبودچشمگیر اوضاع نسبت به قبل از انقلاب گفت:در زمینه های مختلفی از جمله سیاسی،فرهنگی واقتصادی تغییرات بسیار زیادی شده است.
وی افزود:درحوزه سیاسی ،نظامی که حاکم بود سلطنتی،پادشاهی وموروثی بود که مردم در سرنوشت حکومت وگرفتن تصمیمات هیچ نقشی نداشتند که با پیروزی انقلاب این شرایط کاملا"تغییر کرد و نظام مردمسالاری و با نقش پررنگ حضور مردمی آغاز شد بطوری که در 39 سال شاهد انتخابات مختلف وبا آرای مردم برگزار شده که این خود نشان از حضورمردم در تصمیم گیریها برای جامعه است.
پالیزگیر با اشاره به حوزه فرهنگی گفت:شرایط فرهنگی در قبل از انقلاب در محور اسلام زدایی و تردد معتقدان مذهبی و ترویج فرهنگ غربی وتغییر سبک زندگی ایرانیان و ترویج فساد وفحشا بود .
وی درخصوص شرایط اقتصادی جامعه  افزود:ازنظر اقتصادی هم وابستگی کامل به خارج داشتیم و فقط مصرف کننده و به سمت تجمل گرایی پیش می رفتیم و کسی دنبال تولید وخلاقیت نبود وبا اجرای قانون اصلاحات ارضی کشاورزی که مهمترین اشتغال مردم جامعه بود به سمت نابودی پیش رفت.
فرماندار ساوجبلاغ در ادامه گفت:پس از انقلاب به یکباره ورق برگشت وتحولات زیادی صورت پذیرفت طوری که به مردم جامعه آزادی هدیه شد ومردم درانتخاب حکومت خود مشارکت کردند.
وی افزود:البته پس از انقلاب هم دشمن بیکار ننشسته و دست به فتنه های بیشماری زده که بزرگترین آنها تحمیل جنگ هشت ساله به میهن عزیزمان بود ولی حتی موفق به فتح حتی یک وجب از خاک کشورمان نشدند.
پالیزگیر گفت:ترویج فساد و فحشا و ترویج مفاسد اجتماعی دو فتنه جدید استکبار علیه کشورمان درسالهای اخیر است که همه باید هوشیارانه وبا برنامه ریزی مناسب ودقیق براین توطئه ها غلبه نماییم وبار دیگر دشمنان را مایوس کنیم.
امام جمعه ساوجبلاغ هم افزود:هیچ ظلمی سنگین تر از تحقیر یک ملت وجامعه نیست که غرب وآمریکا در قبل از انقلاب مردم ایران را بدین گونه تحقیر کرده و جلوی رشد استعدادهای نسل جوان را می گرفتند.
درپایان این مراسم بصورت نمادین،زنگ انقلاب به صدا درآمد.

کد خبر : 4689

منبع : فرمانداری ساوجبلاغ

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۹۴

چاپ :

 

نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :