تاریخ ایجاد خبر : دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۶  ساعت : ۱۰:۲۴
 

تودیع و معارفه بخشداران چندار و چهارغ


آیین  تودیع و معارفه بخشداران چندار و چهارغ  با حضور  فرماندار ، سر پرست  معاونت  سیاسی و انتخابات استانداری البرز ،امام جمعه چهار باغ ،شوراهای اسلامی و دهیاران  و جمعی از مسوولین شهرستان بر گزار شد .
سر پرست معاونت سیاسی  انتظامی استانداری البرز در این آیین اظهار داشت: مسئولان  باید تمرکز و توجه جدی تری به موضوعات سرمایه های اجتماعی، اقتصادی و انسانی داشته باشند و در این مسیر به دنبال جلب اعتماد مردم باشند.
ترخانی گفت: مسئولیت ها در مدت کوتاهی است و چه بهتر که در این مدت کوتاه، مسئولین تنها دغدغه آنان  خدمت رسانی مطلوب به مردم باشد.
سر پرست معاونت سیاسی انتظامی  استانداری البرز تصریح کرد: مسئولان مشکلات تمام مردم بلخصوص مردم نقاط دور دست و محروم را حل کنند.
وی با بیان اینکه مسئولان باید قدردان این موقعیت ها یی که در اختیار آنها است باشند خاطرنشان کرد:  با هم افزایی و هم راستایی با یکدیگر در رفع مشکلات مردم با جان و دل تلاش کنند.
فرماندارساوجبلاغ گفت :مدیریت در جمهوری اسلامی فرصتی برای خدمت به مردم و تلاش برای آبادانی کشور است و افزود :خدمت به مردم جلال،شکوه،آبرو و عزت به مدیران ما خواهد داد که ارائه خدمات بهتر و مطلوبتر باید مد نظر تمامی مسئولان نظام قرار گیرد.
امام جمعه چهارباغ هم با تاکید بر وفاق و همدلی از بخشدار جدید خواست در تحکیم وحدت بین مسئولین و مردم نهایت تلاش خود را انجام دهد .
محمدی افزود :برای انسجام وحدت مردم در چهارباغ تلاش زیادی شده است و اگر این وحدت حفظ شود کار آسانتر شکل می گیرد .
در این جلسه با حکم استاندار البرز محمود فلاح نژاداز بخشداری چندار تودیع وبه عنوان بخشدار جدید چهار باغ معرفی شد .
هادی لطفی هم به عنوان بخشدار چندار معرفی و مشغول به کار شد .
در پایان از خدمات محمد رضا شعبانی بخشدار چهارباغ قدر دانی شد .

کد خبر : 5089

منبع : فرمانداری ساوجبلاغ

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۳۲۷

چاپ :

 

نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :