تاریخ ایجاد خبر : سه شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۷  ساعت : ۰۹:۰۸
اردوی فرهنگی، آموزشی و تفریحی ویژه همسران شهدا و جانبازان 70 درصد در اردوگاه ایثار شهرستان ساوجبلاغ

اردوی فرهنگی، آموزشی و تفریحی ویژه همسران شهدا و جانبازان ۷۰ درصد در اردوگاه ایثار شهرستان ساوجبلاغ


به گزارش ایرنا، حجت الاسلام حسن کاویانی راد روز دوشنبه در آئین اردوی فرهنگی، آموزشی و تفریحی ویژه همسران شهدا و جانبازان 70 درصد در اردوگاه ایثار شهرستان ساوجبلاغ استان البرز افزود:
تلاش می شود تا با برگزاری نشست های متعدد مشکلات خانواده های معزز شهدا و ایثارگران بررسی شود.
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید در امور ایثارگران گفت:‌ مجموعه ایثارگران گاهی با مشکلاتی مواجه می‌شوند که فراتر از درک عموم جامعه است.
حجت الاسلام کاویانی راد افزود: بخشی از مشکلات قابل اقدام است و قانون و اختیارات و تمکن های سیستم اجازه می دهد که تحقق یابد و مابقی که از تمکن سیستم خارج است باید با روی خوش ایثارگر را توجیه کرد.
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور گفت: با گذشت چهل سال از پیروزی انقلاب اسلامی امروز شاهد حضور با شکوه خانواده های شهدا و ایثارگران در جامعه هستیم.
کاویانی راد اظهار داشت : برنامه بنیاد شهید حول 2 مقوله نشاط و سلامت همسران و خانواده های معظم شهدا و ایثارگران متمرکز شده است .
مدیرکل اردویی ورزشی بنیاد شهید کشور در این مراسم گفت: همسران شهدا و جانبازان اسطوره‌های صبر و استقامت هستند که در طول دفاع مقدس و زندگی بعد از زمان جنگ مسئولیت خطیری بر عهده داشته اند.
سید مستجاد حسینی افزود: اردوی تدارک دیده شده تا چهاردهم آذر ماه جاری با حضور همسران شهدا و جانبازان بالای 70 درصد در البرز ادامه خواهد داشت.
مدیرکل بنیاد شهید استان البرز نیز داشتن روحیه‌ بسیجی را یکی از نیازهای خادمان شهدا برای خدمات‌دهی به همسران معظم شهدا و جانبازان دانست و گفت: وحدت، همدلی و خستگی‌ناپذیری ازجمله ویژگی های خدمتگزاران خانواده‌های شهدا و ایثارگران است تا بتوانند خدمتی خوب و هدفمند ارائه دهند.
ابراهیم طاهرنژاد با بیان اینکه شهدا با نگاه و دعای خیر خود پشتیبان ما در راه خدمت به جامعه‌ هدف هستند، افزود: خادمی خانواده‌های شهدا و ایثارگران افتخار است. شهدا نیز ایستادگی در پای آرمان ها را در کوران انقلاب و بدون هیچ‌گونه درس و دانشگاهی تجربه کردند.
وی گفت: در استان البرز بیش از 9 خانواده بالای سه شهید داریم، همچنین 200 خانواده بالای 2 شهید نیز در استان البرز شناسایی شده است.
در اردوی سه‌روزه که با حضور 300 تن از همسران شهدا و جانبازان 70 درصد از سراسر کشور برگزار شده برنامه‌های متنوع و مفرحی ازجمله ورزشی، فرهنگی، پایش سلامت و خدمات درمانی و برپایی بازارچه‌ای سنتی اعم از محصولات فرهنگی و هنری به اجرا درآمده است.
 
 

کد خبر : 10133

منبع : فرمانداری ساوجبلاغ

تعداد بازدید : ۸۳

چاپ :

ارسال به دوستان :
 


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :