تاریخ ایجاد خبر : یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸  ساعت : ۱۱:۳۵
شورای  فرعی هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان ساوجبلاغ

شورای فرعی هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان ساوجبلاغ


فرماندار ساوجبلاغ :نشست های شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر بایدبه  کارشناسی ترین نشست ها تبدیل شود .

♦️ابوالقاسم پالیز گیر فرماندار و رئیس شورای  فرعی هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان ساوجبلاغ گفت :جلسات در سال ۹۸ تخصصی و باید مدیران عضو این شورا اهتمام بیشتری به این نشست داشته باشند .
♦️وی گفت :این نشست ها باید از ۲۰ تا ۲۵ هر ماه بر گزار و کمیته های این شورا هم هر ماه یک جلسه داشته باشند و موارد مهم خود را در این شورا مطرح تا بررسی شود .
♦️پالیز گیر گفت توقع و انتظار خروجی مناسب از این نشست هاست تا به راهکار های مناسبی برسیم که مثمر ثمر باشد .
♦️وی افزود :محیط آموزشی ، دانشگاهی باید اولین محل هایی باشد که به آن توجه ویژه داشته باشیم و ای شورا باید نگاه های خود را معطوف به این مراکز کند .
♦️فرماندار ساوجبلاغ به رییس اداره کار گفت در پایان سال شما و کانون های وابسته باید برای بیش از ۵۰۰۰ کارگر نشست های مقابله و مبارزه با مواد مخدر را داشته باشید .
♦️وی گفت :برگزاری پیاده روی خانوادگی و سایر ورزش های همگانی با هماهنگی اداره ورزش و جوانان ، دهیاری ها ، بخشداری ها و شهرداریها باید بصورت جدی هر هفته دنبال شود و شاهد برنامه های مختلف در روستاها و شهر هاباشیم .
♦️رئیس شورای فرعی هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان ساوجبلاغ ، به اصناف تاکید کرد برای ۱۷ اتحادیه برنامه ریزی کنند تا برای جمعیت صنوف که ۸ هزار نفر میرسد در سال ۹۸ برنامه های متنوعی داشته باشیم .
♦️وی ازاینکه اقدامات فرهنگی خوبی در بخش چهارباغ به خصوص در مساجد که توسط ائمه جماعات برای جوانان و نوجوانان انجام می شود در آینده شاهد تحولات خوبی در این بخش به خصوص مهدی آباد و ملک آباد خواهیم بود که باید سایر شهر ها هم توسعه اقدامات فرهنگی و مذهبی خود را مورد توجه داشته باشند .
🔶️پالیز گیر توسعه بازی های بومی محلی را مورد تاکید قرار داد و گفت :هر ماه یکی از بخش ها یکی از این بازی ها را با هماهنگی ورزش و جوانان عملیاتی کنند .
🔴قابل ذکر است در ۲۳ روز این ماه ۱۹ کیلو مواد مخدر کشف و ضبط شده است .
🔶️در این زمینه ۶۸ نفر دستگیر که در مقایسه با فروردین سال گذشته شاهد ۷۰۰ درصد رشد بوده ایم
🔶️۴ طرح محور های موصلاتی برای کشت نیروی انتطامی انجام شده کشت های اطراف مدارس و روستاهای آلوده به شدت در طرح پاکسازی هستند


 
 

کد خبر : 11979

منبع : فرمانداری ساوجبلاغ

تعداد بازدید : ۳۵

چاپ :

ارسال به دوستان :
 


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :