تاریخ ایجاد خبر : یکشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۸  ساعت : ۰۸:۵۸
جلسه هماهنگی بزرگداشت هفته دفاع مقدس

جلسه هماهنگی بزرگداشت هفته دفاع مقدس


فرماندار ساوجبلاغ در جلسه هماهنگی بزرگداشت هفته دفاع مقدس شهرستان ساوجبلاغ که در فرمانداری برگزار شد با تاکید بر حفظ ارزشهای دفاع مقدس گفت:آنطور که شایسته است نتوانسته ایم در راه حفظ و اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت و آثار وارزشهای دفاع مقدس قدم برداریم.
وی افزود:باید این فرهنگ و ارزشها همچون نهضت عاشورای امام حسین(ع) فراگیر شده و بصورت نهادینه به نسلهای بعدی و جوانان منتقل شود.
پالیزگیر گفت:یکی از عوامل این اتفاق،بی تفاوتی برخی از ما در نگاه به این آثار و ارزشها است و نباید بگذاریم با گذشت زمان گرد کهنگی به این آثار و ارزشها وارد شود.
فرماندار ساوجبلاغ در ادامه با بیان اینکه ارزشهای دفاع مقدس یک فضای واکسینه برای جامعه است،افزود:هرکس به فراخور توان و ذوق و سلیقه برای تکریم و قدردانی از پیشکسوتان ایثارگر باید اهتمام ورزد چون این قشر از جامعه ما از اقشار مظلومی هستند که تا حدی فراموش شده اند.
وی گفت:باید از رزمندگان پیشکسوت دفاع مقدس بعنوان راویان جنگ در جلوگیری از به فراموشی رفتن این دوران وفرهنگ سازی ایثار و شهادت در بین جوانان استفاده بهینه کرد.
فرماندار از شوراهای فرهنگی روستاها هم خواست تا در تکریم از ایثارگران پیشکسوت کوتاهی نکنند .
پالیزگیر در پایان در خصوص برنامه های این هفته گفت:سرکشی و تجلیل ایثارگران وخانواده معظم شهدا،برگزاری شب شعر،برگزاری نمایشگاه عکس،نذر خون،پیاده روی خانوادگی،سنجش رایگان سلامت و افتتاح چندین طرح اقتصادی از مهمترین برنامه های شهرستانی در بزرگداشت این هفته خواهد بود.
 
 

کد خبر : 15154

منبع : فرمانداری ساوجبلاغ

تعداد بازدید : ۱۰۰

چاپ :

ارسال به دوستان :
 


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- جهانشهر- بلوارماهان. تماس : 4-34438501 - 026