تاریخ ایجاد خبر : سه شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۸  ساعت : ۰۸:۴۶
فرماندارساوجبلاغ  تعاونی توسعه و عمران ساوجبلاغ را کلید زد

فرماندارساوجبلاغ تعاونی توسعه و عمران ساوجبلاغ را کلید زد


فرماندار ساوجبلاغ  هدف از تشکیل تعاونی توسعه و عمران شهرستان را هدایت منابع خرد مردمی به سمت بخش‌های اقتصادی و تولیدی و ظرفیت‌های منطقه‌ای و بهبود شکل‌گیری زندگی و تبدیل ظرفیت های بالقوه را به بالفعل بیان کرد.
🔶️ابوالقاسم پالیزگیر افزود: خوشبختانه افراد زیادی متقاضی عضویت در این تعاونی هستند و در آغاز فعالیت این تعاونی ۲ هزار نفر به عضویت آن درآمدند.
🔶️وی گفت:راه اندازی بنگاه‌های تولید و ایجاد و راه‌اندازی شرکت‌های زیر مجموعه و همکاری با شرکت‌های فعال از جمله اختیارت این تعاونی است و انتظار می‌رود هر چه زودتر به آنچه قانون پیش‌بینی کرده دست بیابیم.
🔶️ فرماندار ساوجبلاغ افزود: اگر چه بخش تعاونی از رشد خوبی در کشور برخوردار نبوده ولی شرکت توسعه عمران می‌توانند رشد چشمگیری را با استفاده ازمسئولیت هایی که قانون بر عهده آن گذاشته داشته باشد.
🔶️وی اظهار داشت: خرید سهام صنایع، سرمایه گذاری در طرح‌های اقتصادی، سرمایه‌گذاری در ۱۷۵ هکتار بافت فرسوده موجود در شهرستان از جمله اقداماتی است که تعاونی توسعه توسعه عمران  می‌تواند در آن فعالیت داشته باشد.
فرماندار ساوجبلاغ در افتتاح تعاونی توسعه عمران که با حضور اعضای هیات مدیره این شرکت در اتاق اصناف بر گزار شد خواستار همکاری همه دستگاههای اجرایی با شرکت تعاونی توسعه عمران شد .
🔶️به گفته بغدادی شرکت تعاونی توسعه عمران در حال حاضر۲۰۰۰ نفر عضو دارد و از امروز تمام ساکنین شهرستان می توانند با پرداخت ۹۰ هزار تومان سهامدار این شرکت شوند .
🔶️وی گفت مسئولیت های بیشماری را قانون به عهده این شرکت گذاشته و امید است مردم با عضویت در این تعاونی از سود بر خوردار شوند.
 
 

کد خبر : 15509

منبع : فرمانداری ساوجبلاغ

تعداد بازدید : ۶۹

چاپ :

ارسال به دوستان :
 


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- جهانشهر- بلوارماهان. تماس : 4-34438501 - 026