تاریخ ایجاد خبر : یکشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۸  ساعت : ۱۳:۳۸
رفع بلا تکلیفی بیمارستان در حال احداث شهر جدید هشتگرد

رفع بلا تکلیفی بیمارستان در حال احداث شهر جدید هشتگرد


فرماندار ساوجبلاغ در نشست امروز خود در استانداری البرز از رفع بلا تکلیفی بیمارستان در حال احداث شهر جدید هشتگرد خبر داد .
🔶️ابوالقاسم پالیز گیر گفت :با تاکید استاندار البرز مبنی بر رفع موانع و مشکلات بیمارستان شهر جدید هشتگرد با دعوت فرماندارساوجبلاغ عصر  امروز در نشستی به ریاست معاونت عمرانی استاندار البرز ،و باحضور نماینده وزارت راه و شهر سازی ، شرکت عمران شهر جدید ،  شهردار شهر جدید هشتگرد ، در جلسه ای که در  استانداری بر گزار شد موانع عدم پبشرفت این بیمارستان بررسی و مقرر شد سند مالکیت این مجموعه به شهرداری شهر جدید منتقل شود .
🔶️وی گفت :با انتقال سند ظرف ۱۵ روز آینده بخش خصوصی مجدد متعهد به اجرای عملیات این طرح را در دستور کار خود قرار میدهد تا کار این بیمارستان چندین ساله به مراحل پایانی خود برسد .
🔶️پالیز گیر افزود :بیمارستان شهر جدید از نیاز های اساسی این شهر است که چندین سال متوقف و در سال های اخیر با انعقاد قرار دادی فی مابین شهرداری و بخش خصوصی آغاز شد که به لحاظ عدم تملیک موانعی برای بخش خصوصی ایجاد شده بود که با انتقال سند از سوی شرکت عمران به شهرداری شهر جدید موانع بر طرف و مجدد شاهد اجرای عملیات این بخش در مانی خواهیم بود .
🔶️وی مجدد از اهتمام  استاندار البرز در اتمام این طرح  عمرانی تشکر کرد و از شهردار شهر جدید هشتگرد که پیگیری های ویژه در این خصوص داشتند قدر دانی کرد .
 
 

کد خبر : 16465

منبع : فرمانداری ساوجبلاغ

تعداد بازدید : ۷۵

چاپ :

ارسال به دوستان :
 


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- جهانشهر- بلوارماهان. تماس : 4-34438501 - 026