فرمانداری شهرستان ساوجبلاغ

  
    تاریخ ایجاد خبر : سه شنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۰  ساعت : ۱۹:۳۶
تجلیل از دهیاران بخش مرکزی وچندار ساوجبلاغ

تجلیل از دهیاران بخش مرکزی وچندار ساوجبلاغ

طی دومراسم باحضور مهندس مهرور فرماندارشهرستان ساوجبلاغ از دهیاران بخش مرکزی وچندار تجلیل شد.
مهندس مهرور درآیین تجلیل از دهیاران بخش مرکزی وچندار شهرستان ساوجبلاغ که همزمان باگرامیداشت روز شهرداری ودهیاری برگزار شد با قدردانی از عملکرد مناسب دهیاران در اجرای سیاستهای مدیریت شهرستان ساوجبلاغ در روستاها گفت:دهیاران بعنوان بازوان پرتوان حاکمیت در روستاها بوده و در زمان حوادث نیز بعنوان مدیران بحران روستا درخط مقدم امدادرسانی محسوب می شوند.
وی افزود:دهیاران ما خدمتگزاران صادق و لایق روستاها هستند که با تعاملاتی که با مجموعه ها ودستگاههای شهرستان دارند،در جهت اعتلای مسائل فرهنگی،عمرانی واجتماعی روستا تلاش می کنند.
مهندس مهرور با تاکید بربرخورد جدی دهیاران با امر ساخت وسازهای غیرمجاز گفت:شهرستان ساوجبلاغ در ماههای اخیر با کمک تمامی دستگاههای متولی و دهیاریها وشهرداریها توانسته عملکرد خوبی را در مقابله باساخت وسازهای غیرمجاز در سطح کشور داشته باشد.
وی تصریح کرد:دربحث کرونا هم دهیاران ما خوب عمل کردند و با اقدامات به موقع و بجا در رعایت پروتکلها و فاصله گذاری اجتماعی در روستاها نسبت به مقابله با شیوع بیماری اقدام نمودند.
وی افزود:عملکرد مجموعه شهرستان ساوجبلاغ در شهرها وروستاها،برگ زرین دیگری را با 68 درصد حضور ومشارکت در انتخابات در تاریخ ثبت کرد که قابل تقدیر و سپاس از مردم شریف شهرستان، دست اندرکاران انتخابات ومدیران است.
فرماندار ساوجبلاغ بااشاره به ایجادشبکه مویرگی توزیع کالا در سطح شهرستان گفت:با هماهنگیهایی که صورت گرفته،شاهد توزیع مویرگی اقلام اساسی ویارانه ای بصورت عادلانه برای تمامی مردم شهرستان در شهرها و روستاها هستیم.
وی افزود:یکی از عوامل موثر در مدیریت امنیتی،عمرانی واجتماعی در روستاها پایش تصویری اماکن است که باید در اولویت امور دهیاریها قرار گیرد.
فرماندار ساوجبلاغ در این نشست خواستار تشکیل شورای مشورتی دهیاران برای اولویت بندی درخواستها و مسائل مربوط به روستاها و امکان رسیدگی به آن در شهرستان بر طبق استانداردها و شرایط موجود با بهترین کیفیت شد.
وی افزود: از هربخش سه دهیار بعنوان عضو شورای مشورتی انتخاب و معرفی خواهند شد.
مهندس مهرور در پایان از دهیاران خواست با تمامی توان در خدمت به مردم روستاها تلاش کنند .
دراین مراسم توسط فرماندار محترم با اهدای لوح از دهیاران تقدیربعمل آمد .

 

 


 
 

کد خبر : 24938

منبع : فرمانداری ساوجبلاغ

تعداد بازدید : ۱۰۹

چاپ :

ارسال به دوستان :
 


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


آمار بازدیدکنندگان
نظرسنجی
اوقات شرعی

بازدید امروز ۱۹۸
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۲۲۴ نفر
کل بازدیدکنندگان ۵۰۷۸۵۶ نفر
نظر شما در مورد طراحی سایت چیست؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف


کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به فرمانداری ساوجبلاغ بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.

/* */