تاریخ ایجاد خبر : سه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۸  ساعت : ۱۰:۵۸
 

آغاز عملیات اجرایی ۵ طرح مهم در ساوجبلاغ


فرماندار ساوجبلاغ خبر داد :با اختصاص بودجه ویژه از سوى فرماندارى ساوجبلاغ بزودی عملیات اجرایی ۵ طرح مهم در ساوجبلاغ آغاز می شود

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ساوجبلاغ ، ابوالقاسم پالیز گیر از آغاز عملیات اجرایی ۵ طرح عمرانی مهم در شهر ها و روستا های ساوجبلاغ خبر داد .
وی گفت ، علیرغم مشکلات اقتصادی و تحریم های ظالمانه استکبار جهانی نگاه  دولت تدبیر و امید به شهر ها و روستاها قابل ستایش است .
فرماندار ساوجبلاغ از توجه مقام عالی  استانداری  البرز  در تخصیص اعتباری بالغ بر ۶ میلیارد و ۷۵۰ میلیون تومان خبر داد .
پالیز گیر گفت :ساخت ۳ ایستگاه آتش نشانی از جمله این طرح هاست که ۲ ایستگاه در سه راه علیخان سلطانی و جاده سهیلیه  و یک ایستگاه در شهرک ینگی
 امام ساخته می شود .
وی گفت:برای آتش نشانی ینگی امام هشتگرد ۷۵۰ میلیون تومان ، و آتش نشانی های جاده سهلیه و علیخان سلطانی نیز ۷۰۰ میلیون تومان اعتبار تخصیص داده شده است .
فرماندار ساوجبلاغ از اختصاص مبلغ ۱ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان برای بهسازی معابر روستایی در سه بخش چندار ، چهارباغ و بخش مرکزی خبر داد و گفت این مبلغ توسط بنیاد مسکن جذب و هزینه خواهد شد .
پالیز گیر از اختصاص مبلغ ۱ میلیارد و پانصد میلیون تومان برای حفر چاه و احداث مخازن ذخیره آب خبر داد که توسط آبفا روستایی جذب و هزینه خواهد شد .
فرماندار ساوجبلاغ با بیان اینکه کار مرمت و بازسازی کاروانسرای ینگی امام که یکی از باارزش ترین ابنیه های تاریخی کشور است افزود با تخصیص اعتباری بالغ بر ۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان عملیات اجرایی این مجموعه توسط میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی آغاز می شود .
وی افزود :قرار است کاربری این مجموعه بعد از اتمام عملیات مرمت  به بازار چه صنایع دستی و موزه آثار تاریخی شهرستان تبدیل شود که انتظار ایجاد مشاغل جدید را از کنار احیای این اثر تاریخی داریم .
پالیز گیر به مردم ینگی امام هشتگرداین نوید را هم داد که با تخصیص اعتبار ۴۰۰ میلیون تومانی پروژه کتابخانه عمومی این شهر فعال می شود .
وی در پایان از اهتمام جدی استاندار البرز و توجه ایشان به شهر ها و روستاهای ساوجبلاغ در تخصیص و تقسیم اعتبارات فوق العاده  ارزش افزوده که جدای از اعتبارات تملک سالانه شهرستان است  صمیمانه قدر دانی کرد و گفت ، انتظار داریم شاهد این  اتفاق مبارک در سایر حوزه ها ، از جمله آموزش و پرورش ، بهداشت و درمان، راههای روستایی و..... نیز باشیم .

 


فایل دانلود:

کد خبر : 12715

منبع : فرمانداری ساوجبلاغ

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۴۲

چاپ :

 

نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :