تاریخ ایجاد خبر : شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت : ۱۳:۱۵

مراسم تجلیل از رتبه های برتر کنکور در ساوجبلاغ


مراسم تجلیل از رتبه های برتر کنکور امسال با حضور فرمانداروامام جمعه ساوجبلاغ و مدیرکل آموزش وپرورش استان البرز برگزار شد.
🔶️دراین مراسم امام جمعه ساوجبلاغ با تبریک به برترینهای کنکور در ساوجبلاغ گفت:امروز بهترین لحظه از حضور اینجانب در ساوجبلاغ است و شما مخاطبین رهبر معظم انقلاب در گام دوم انقلاب هستید.
🔶️فرماندار ساوجبلاغ در ادامه گفت::شما باید معنویت واخلاق را سرلوحه کار خودتان قرار داده و با تلاش خود موجب تعالی علمی کشورمان در عرصه های بین المللی گردید.
🔶️پالیزگیر افزود:شما ادامه دهندگان راه شهدا و همچنین راه دانشمندان کشورمان در عرصه های علمی کشور هستید و باید از هیچ تلاشی در اعتلای سطح علمی کشورعزیزمان دریغ نکنید چون شما آینده سازان اصلی این نظام وامید انقلاب هستید.
🔶️مدیرکل آموزش وپرورش هم با تاکید بر تفکر اسلامی و اندیشه انقلابی گفت:شما جوانان به عنوان سرمایه های اصلی کشور باید با تفکر اسلامی واندیشه انقلابی پیش بروید.
🔶️قاسمی افزود:آینده کشور بدست شما است و گام دوم انقلاب را باید مدیریت نمایید.
🔶️وی گفت:در این مسیر پیچهای زیادی وجود دارد که مبادا با غرور کاذب خودتان را مشغول نمایید بلکه با توکل برخدا وسعی وکوشش فراوان به قله های رفیع علمی دست یابید.
🔶️ مدیرکل آموزش وپرورش بر انتخاب رشته بر اساس علاقه مندی تاکید کرد و گفت: علاقه موتور محرک هر کسی است وبا استفاده از این ظرفیت می توان در انتخاب بهتر رشته مورد علاقه موفق بود.
امسال 60 دختر وپسر دانش آموزدر ساوجبلاغ موفق به کسب رتبه های زیر 1000 دانشگاههای سراسر کشور در کنکورامسال شدند که امروز مورد تقدیر وتجلیل قرار گرفتند.

فایل دانلود:

کد خبر : 13721

منبع : فرمانداری ساوجبلاغ

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۱۱۲

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- جهانشهر- بلوارماهان. تماس : 4-34438501 - 026