زمان باقی مانده تا انتخابات
4 8 4 0 23 41 52
سال ماه هفته روز ساعت دقیقه ثانیه

 
تاریخ ایجاد خبر : یکشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت : ۰۸:۵۸

جلسه هماهنگی بزرگداشت هفته دفاع مقدس


فرماندار ساوجبلاغ در جلسه هماهنگی بزرگداشت هفته دفاع مقدس شهرستان ساوجبلاغ که در فرمانداری برگزار شد با تاکید بر حفظ ارزشهای دفاع مقدس گفت:آنطور که شایسته است نتوانسته ایم در راه حفظ و اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت و آثار وارزشهای دفاع مقدس قدم برداریم.
وی افزود:باید این فرهنگ و ارزشها همچون نهضت عاشورای امام حسین(ع) فراگیر شده و بصورت نهادینه به نسلهای بعدی و جوانان منتقل شود.
پالیزگیر گفت:یکی از عوامل این اتفاق،بی تفاوتی برخی از ما در نگاه به این آثار و ارزشها است و نباید بگذاریم با گذشت زمان گرد کهنگی به این آثار و ارزشها وارد شود.
فرماندار ساوجبلاغ در ادامه با بیان اینکه ارزشهای دفاع مقدس یک فضای واکسینه برای جامعه است،افزود:هرکس به فراخور توان و ذوق و سلیقه برای تکریم و قدردانی از پیشکسوتان ایثارگر باید اهتمام ورزد چون این قشر از جامعه ما از اقشار مظلومی هستند که تا حدی فراموش شده اند.
وی گفت:باید از رزمندگان پیشکسوت دفاع مقدس بعنوان راویان جنگ در جلوگیری از به فراموشی رفتن این دوران وفرهنگ سازی ایثار و شهادت در بین جوانان استفاده بهینه کرد.
فرماندار از شوراهای فرهنگی روستاها هم خواست تا در تکریم از ایثارگران پیشکسوت کوتاهی نکنند .
پالیزگیر در پایان در خصوص برنامه های این هفته گفت:سرکشی و تجلیل ایثارگران وخانواده معظم شهدا،برگزاری شب شعر،برگزاری نمایشگاه عکس،نذر خون،پیاده روی خانوادگی،سنجش رایگان سلامت و افتتاح چندین طرح اقتصادی از مهمترین برنامه های شهرستانی در بزرگداشت این هفته خواهد بود.

فایل دانلود:

کد خبر : 15154

منبع : فرمانداری ساوجبلاغ

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۶۹

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- جهانشهر- بلوارماهان. تماس : 4-34438501 - 026