تاریخ ایجاد خبر : پنجشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۸ ساعت : ۱۳:۴۸

سخنان فرماندار ساوجبلاغ در شورای اداری


فرماندار ساوجبلاغ نیز در ادامه نشست شورای اداری در ساوجبلاغ به بیان پتانسیل‌های شهرستان پرداخت.

ابوالقاسم پالیزگیر اتمام مشکلات اراضی کوثر در شهر هشتگرد را یکی از رهاورد‌های مهم در سال‌های اخیر با رای درست و بجای دستگاه قضا شهرستان بیان کرد و گفت: با همکاری و همراهی دستگاه قضایی مشکلات این اراضی که از ۲۰ سال گذشته بوجود آمده مرتفع و ارزوی چندین ساله بسیاری از شهروندان حل شد.

پالیزگیر از اهتمام خوب دستگاه قضا در ساوجبلاغ قدردانی کرد و گفت: مشکلاتی هم با توسعه شهرستان و افزایش جمعیت آن بوجود می آید که انتطار داریم دادگستری و دادستانی بر اساس رشد جمعیت امکانات لازم را نیز داشته داشته باشند تا به راحتی پاسخگوی مطالبات مردم باشند.

وی با اشاره به بیش از ۱۲۰۰ واحد صنعتی در شهرستان، حمایت از واحدهای تولیدی را از دستگاه قضا مطالبه کرد و گفت: در بعضی از شرکت‌ها با یک مشکل کوچک برای آنها رای صادر می‌شود و کارخانه را تعطیل و کارگر بیکار و مشکلات امنیتی ایجاد می شود که انتظار داریم توجه ویژه به این صنایع شود.

فرماندار ساوجبلاغ در بخش دیگری از سخنان خود به مشکلات اراضی برق در شهرجدید هشتگرد اشاره کرد و گفت:  پرونده ۱۷ هزار نفر درگیر این اراضی هستند و تقاضا داریم تسریع در رسیدگی این پرونده‌ها را در دستور کار قرار داده تا اعضای که حق قانونی دارند به حق خود برسند.


فایل دانلود:

کد خبر : 17142

منبع : فرمانداری ساوجبلاغ

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۱۱۷

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- جهانشهر- بلوارماهان. تماس : 4-34438501 - 026