تاریخ ایجاد خبر : یکشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۸ ساعت : ۱۱:۵۹

افزایش تعداد داوطلبان مجلس یازدهم در حوزه انتخابیه شهرستانهای ساوجبلاغ،نظرآباد وطالقان


فرماندار ساوجبلاغ ضمن تبریک فرار رسیدن چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی از افزایش تعداد داوطلبان مجلس یازدهم در این حوزه انتخابیه خبر داد .

ابوالقاسم پالیز گیر گفت :از ۵۳ نامزد ثبت نامی حوزه انتخابیه ساوجبلاغ ، نظر آباد و طالقان ۱۱ نفر در مرحله اول تایید ۲ نفر انصراف و ۱۱ نفر مورد تایید و مابقی عدم احراز صلاحیت آنها اعلام شد .

رئیس حوزه انتخابیه ساوجبلاغ از افزایش تعداد دواطلبان در این حوزه انتخابیه خبر داد و گفت : در حال حاضر تعداد داوطلبان مجلس یازدهم در این حوزه انتخابیه به ۱۹ نفر رسید .

وی گفت :با بررسی بیشتر ،  صلاحیت  ۸ نفر دیگر از داوطلب مورد تائید قرار گرفت و تعداد کاندیداتور های این حوزه به ۱۹ نفر رسید.

پالیز گیر افزود مابقی ثبت نامی ها در این حوزه انتخابیه نتوانستند شرایط احراز صلاحیت را کسب کنند که موارد عدم احراز به صورت محرمانه به نامزد ها اعلام شد .

فرماندار ساوجبلاغ افزود حسب قانون فرماندار و تمام دستگاههای دولتی اجازه حمایت از هیچ کاندیدی را ندارند و اگر دستگاه دولتی از امکانات خود برای کاندیدی فعالیت کند حسب قانون مجازات های خاصی در این خصوص وجود دارد که شدیدا"بر خورد می شود .

وی ادامه داد که اسامی قطعی نامزدها ۲۲ بهمن به مراکز حوزه‌های انتخابیه توسط وزارت کشور اعلام می شود و در تاریخ ۲۳ بهمن آگهی اسامی نامزدهای تأیید شده منتشر خواهد شد.

وی مهلت قانونی برای تبلیغات را از ۹۸/۱۱/۲۳ تا ۹۸/۱۱/۳۰ اعلام کرد.


فایل دانلود:

کد خبر : 17625

منبع : فرمانداری ساوجبلاغ

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۷۹

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- جهانشهر- بلوارماهان. تماس : 4-34438501 - 026