تاریخ ایجاد خبر : چهارشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۸ ساعت : ۱۳:۴۸

نشست شهرداران شهرستان ساوجبلاغ باهدف ایجاد تعامل هرچه بیشتر فی مابین شهرداران شهرهای ساوجبلاغ


نشست شهرداران  شهرستان ساوجبلاغ باهدف ایجاد تعامل هرچه بیشتر فی مابین شهرداران شهرهای ساوجبلاغ حول محور موضوعات مرتبط با شهرداری ها و نحوه برنامه ریزی و خدمات رسانی مناسب تر به مردم ساوجبلاغ جهت رسیدن به تصمیمات مقتضی باحضور پالیزگیر فرماندار ساوجبلاغ، مهندس اخلاقی معان فنی و عمرانی فرمانداری،  مهندس آقائی شهردار شهرجدید هشتگرد، شهردار چهارباغ، شهردار گلسار و به میزبانی شهرداری شهرجدید هشتگرد  برگزاری شد.
فرماندار ساوجبلاغ نشست با شهرداران را یکی از تخصصی ترین نشست ها برای ارائه خدمات بیشتر در حوزه های مختلف برای شهر وندان بیان کرد و گفت :تعامل ،همکاری ، ارتباط و استفاده از تجارب یگدیگر بخش مهمی از این نشست است .
فرماندار ساوجبلاغ در نشست خود با شهرداراندخواستار ساماندهی جاده قزل الحصار شد و گفت مردم ساعت ها در ترافیک به لحاظ طولانی شدن پروژه راه آهن معطل  می شوند .
🔶️وی گفت :اگر چه بخشی از راه در حوزه کرج است ولی تاکید می کنم در جلسه ای مشترک راهکار مناسب برای حل این معضل دیده شود این یکی از مطالبات جدی مردم است .
شهردار شهر جدید هشتگرد در نشست ماهانه شهرداران که با حضور فرماندار ساوجبلاغ ، معاون عمرانی بر گزار شد از افتتاح سه طرح عمرانی در این شهر خبر داد .
🔶️اصغر آقایی افزود : اجرای پیاده راه و مسیر سلامتی فاز یک ،بلوار انقلاب اسلامی ، پارک محله ای فاز یک و سالن ورزشی فاز ۲ در خیابان شریعت از جمله این طرح هاست که زمینه ارائه خدمات را برای بیش از ۵ هزار نفر از شهروندان را فراهم می کند .
🔶️ وی افزود :۵ پروژه در فاز های مختلف این شهر در حال اجراست که از درصد پیشرفت فیزیکی خوبی بر خوردار است و به زودی تکمیل و در اختیار شهروندان قرار می گیرد .
🔶️آقایی از آغاز به کار طرح های عمرانی از جمله سوله ورزشی در فاز ۷ خیابان سرزمین ، پارک محله ای در فاز ۲ خیابان شهریار و پارک بانوان در فاز ۷ خبر داد .
🔶️شهردار شهر جدید هشتگر با بیان اینکه انعقاد قرار داد برای نصب تابلو معابر ، باز سازی و نوسازی ایستگاه اتوبوس ، رنگ امیزی جداول ، کفپوش پارک ها ی سطح شهر ، تعمیر و تجهیز ست های ورزشی پارک های کودکان ، تامین روشنایی بوستان ها از دیگر اقدامات این شهرداری است که به زودی عملیاتی می شود .
🔶️ وی افزود برای اجرای این طرح ها مبلغی بالغ بر ۲۳ میلیارد تومان هزینه شده است .
 معاون عمرانی فرماندار ساوجبلاغ در نشست شهرداران به خلاصه اقدامات عمرانی و طر ح های قابل افتتاح در دهه فجر اشاره کرد .
🔶️علیرضا اخلاقی تاکید کرد :گزارش مانور های مدیریت بحران و تخریب های ساخت و ساز غیر مجاز به فرمانداری ارسال گردد .
🔶️وی در خصوص کفن و دفن اجساد بلا صاحب توسط شهرداریها پرداخت و گفت :مراحل قانونی توسط شهرداری هشتگرد در حال انجام است .
🔶️وی همچنین دفترچه عوارض برای همه شهرداریها ، دفترچه بودجه پیشنهادی ۹۹ واصلاحیه ان ، اعلام طرح توسعه آخرین وضعیت  شهرداریها ، استقبال از نوروز از موارد دیگری بود که مکرد تاکید قرار داد .
 شهردار گلسار به اهم اقدامات شهرداری این شهر پرداخت و گفت ، آمادگی کامل برای بر گزاری جشن های ایام الله دهه فجر و تمهیدات لازم برای حضور باشکوه مردم این شهر در راهپیمایی ۲۲ بهمن داریم .
🔶️سادات رسول از افتتاح طرح ابرسانی این شهر یکی از طر ح هایی که در این شهر ایجاد شده و تا هفته آتی با حضور وزیر نیرو به بهره برداری میرسد بخش مهمی از کمبود  آب اشامیدنی شهر  را تامین می کند.
 شهردار چهارباغ در نشست امشب شهرداران با فرماندار را فرصت خوبی برای بررسی مسائل و مشکلات شهری بیان کرد و گفت : یکی از مهترین مطالبات مردم در این شهر را مرتفع کردیم و در حال حاضر با وجود بارندگی ها مشکلی نداریم
🔶️عطایی افزود : پیگیری موضوع باز آفرینی و اجرای طر ح های باز آفرینی در محدوده ملک اباد و مهدی اباد هم از کار های مهمی است که در این منطقه انجام شده است .

فایل دانلود:

کد خبر : 17685

منبع : فرمانداری ساوجبلاغ

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۷۶

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- جهانشهر- بلوارماهان. تماس : 4-34438501 - 026