تاریخ ایجاد خبر : شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۸ ساعت : ۱۴:۴۳

حضوراستاندار ومدیران استان وشهرستان ساوجبلاغ در مراسم افتتاح پروژه ها


 همزمان با هشتمین روز از ایام الله دهه مبارک فجر در آیینی با حضور ۲ تن از معاونان استاندار البرز ۱۳۵ پروژه عمرانی ، تولیدی صنعتی ، آموزشی ، فرهنگی و زیربنایی روز شنبه در شهرستان ساوجبلاغ گشایش یافت .

افتتاح  مخزن ذخیره آب شهر گلسار ، چاه و مخزن ذخیره آب روستای کردان، گازرسانی به روستاهای اسپیداران و اسکولدره، ساخت مدرسه ۱۲ کلاسه تربیت، تصفیه خانه صنعتی شهر هشتگرد، طرح توسعه خط تولیدی شرکت شیوا از جمله پروژه های گشایشی بودند.

فرماندار ساوجبلاغ در حاشیه این برنامه‌ها گفت: از مجموع  ۲ هزار و ۶۰۰ میلیارد ریال اعتبار صرف شده برای این پروژه ها ، یک هزار و ۶۸۰ میلیارد ریال اعتبار توسط بخش خصوصی و ۹۱۶ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال توسط بخش دولتی  هزینه شده است.

ابوالقاسم پالیزگیر بیان داشت : با بهره برداری از این پروژه ها ضمن برخورداری ده ها خانوار از مزایای آنها ، برای ۹۷۰ نفر اشتغال ایجاد شده است.

جهانگیر شاهمرادی معاون امور هماهنگی اقتصادی و علی درویش پور معاون امور هماهنگی استانداری البرز در این مراسم حضور داشتند.

معاونان استاندار البرز در سفر به ساوجبلاغ  با خانواده های  شهیدان محمد بغدادی و معرفتعلی خورشیدی در شهر هشتگرد دیدار کردند.


فایل دانلود:

کد خبر : 17752

منبع : فرمانداری ساوجبلاغ

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۶۰

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- جهانشهر- بلوارماهان. تماس : 4-34438501 - 026