تاریخ ایجاد خبر : شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۸ ساعت : ۱۵:۵۶

رشد ۵۰۰ درصدی پروژه‌ها در چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در استان البرز


استاندار البرز اظهار داشت: طبق آمار حوزه عمرانی در مقایسه با سال ۹۷ پروژه‌ها و طرح‌های مورد بهره‌برداری در استان البرز در سال ۹۸ بیش از ۵۰۰ درصد رشد داشته است.


عزیزاله شهبازی در حاشیه افتتاح پروژه گاز رسانی به روستای سفیداران شهرستان ساوجبلاغ استان البرز افزود: این نکته بسیار با اهمیت و قابل تامل است که  در این وضعیت و شرایط سخت تحریمی که دشمنان اقتصاد ما را نشانه گرفته‌اند در استان البرز بیش از ۴۱۵ پروژه به بهره برداری رسیده است.

وی گفت: بیش از ۳۲۰۰ میلیارد تومان سهم بخش خصوصی و دولتی اعتبار در این پروژه‌ها بوده تا رضایت مردم در استان البرز را فراهم آورد.
شهبازی گفت: در هشتمین روز از گرامیداشت دهه مبارک فجر به اتفاق مسئولین استانی و شهرستانی به ساوجبلاغ آمدیم و ۱۳۵ پروژه عمرانی، صنعتی، آموزشی و فرهنگی با میزان سرمایه گذاری ۲ هزار و ۶۱۰ میلیارد ریال و ظرفیت اشتغال‌زایی برای ۱۷۰ نفر گشایش یافت.

وی افزود: امروز مشعل گاز روستای سفیداران شهرستان ساوجبلاغ به همت شرکت ملی گاز استان البرز روشن شد و این نوید خوبی برای توسعه گردشگری این روستای خوش آب و هوا که ۴۰ کیلومتر با مرکز استان فاصله دارد، است.

استاندار البرز گفت: امیدواریم با تقویت زیرساخت‌های مناسب و سیستم ارتباط تلفنی و استفاده از شبکه اینترنت نسل سوم تلفن همراه امکانات رفاهی این روستا بیش از پیش تامین گردد.

نماینده عالی دولت در استان البرز اظهار داشت: همزمان با دهه مبارک فجر ۵۸ پروژه با اعتباری بالغ بر یکهزار و ۵۳۰ میلیارد ریال و اشتغال برای بیش از ۶۰۰ نفر در نظرآباد به بهره برداری می رسد.

معاون عمرانی استان البرز نیز گفت: بهترین توصیف از دهه مبارک فجر پیروزی مستضعفین بر مستکبرین است.

درویش پور افزود: بزرگترین ضربه ای که با پروزی انقلاب به  پیکر فرتوت استکبار زده شد، این بوده که صاحبان این نظام به همه مستضعفان فهماند که میشود لبه تیغه استکبار را کند و قد آنها را خم کرد.

درویش پور افزود: برای درک درست تاثیرات دهه مبارک فجر به یادآوری ایام قبل از انقلاب نیازمند هستیم.

درویشی گفت: همزمان با چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب در شهرستان نظرآباد نیز بهره برداری از ۵۸ پروژه دولتی و خصوصی کلید می خورد.
وی افزود: در بخش دولتی بمناسبت این ایام در نظرآباد ۳۶ پروژه با حدود ۴۱ میلیارد تومان و پروژه های بخش خصوصی این شهرستان ۲۲ پروژه با اعتباری حدود ۱۱۲ میلیارد تومان و اشتغالزایی برای ۶۳۴ نفر است.


فایل دانلود:

کد خبر : 17756

منبع : فرمانداری ساوجبلاغ

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۸۰

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- جهانشهر- بلوارماهان. تماس : 4-34438501 - 026