تاریخ ایجاد خبر : شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ ساعت : ۱۲:۳۲

نشست فرماندار با رئیس شبکه بهداشت و درمان ، معاونین و بخشداران🔶️ابوالقاسم پالیز گیر به شهرداری ها تاکید کرد مرتب نظافت و گند زدایی شهر را دردستور کار خود قرار بدهند .
🔶️وی از همه مردم خواست به اماکن زیارتی و  گردشگری روستا ها وارد نشوند و دهیاران موظفند این موارد را در ورودی روستا به گردشگران اعلام و حتی الامکان از ورود گردشگر جلوگیری شود .
🔶️پالیز گیر در خصوص کاهش کار ادارات در ساوجبلاغ هم گفت : این کار با بررسی لازم اعلام میگردد .
🔶️وی از تشدید نظارت بر داروخانه ها و فروشگاههای لوازم پزشگی در شهرستان گفت :۲۹ داروخانه توسط اداره تعزیرات و نماینده شبکه بهداشت مرتب بازدید می شود و امروز اقلام ضد عفونی و ماسک هم تحویل تعدادی از این واحد خواهد شد تا به قیمت مصوب توزیع کنند ولی این نیاز ما را بر آورده نمی کند و با اداره صمت و اتاق اصناف هماهنگ کردیم تا چند واحد تولیدی مبادرت به ساخت این وسایل به صورت انبوه نماییم .
🔶️پالیز گیر از  تمام شرکت های تولیدی خواست اگر توانمندی تولید در این بخش را دارند در صدور مجوز و امور بهداشتی آن تسریع می شود تا بازار را اشباع کنند .
🔶️ فرماندار ساوجبلاغ ضمن تشکر و قدر دانی از مدیر شبکه بهداشت و درمان ساوجبلاغ ، از رئیس ،پزشکان و پرستاران بیمارستان امام جعفر صادق (ع)هشتگرد و پرسنل اورژانس شهرستان تشکر و قدردانی کرد .
🔶️رئیس شبکه بهداشت و درمان ساوجبلاغ به ارائه گزارشی در خصوص آخرین اقدامات در مانی و راهکاری پیشگیری پرداخت .
🔶️دکتر سلطانی از همه مردم خواست همکاری کنند تا باقدرت بتوانیم این ویروس را شکست بدهیم همکاری مردم هم به رعایت دستور العمل هایی است که ارائه می شود تا خود و خانواده اشان آلوده به این ویروس نشوند .
🔶️وی افزود : در مجموع ۱۱ مورد در بخش قرنطینه بیمارستان امام جعفرصادق (ع) بستری هستندو هیچ فوتی بر اثر این ویروس در این بیمارستان تاکنون نداشتیم .

فایل دانلود:

کد خبر : 18203

منبع : فرمانداری ساوجبلاغ

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۳۳۶

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- جهانشهر- بلوارماهان. تماس : 4-34438501 - 026