تاریخ ایجاد خبر : پنجشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۸ ساعت : ۰۷:۵۷

معارفه سرپرست فرمانداری شهرستان ساوجبلاغ


مراسم معارفه سرپرست فرمانداری شهرستان ساوجبلاغ  امروز برگزار شد و حمید رضا ورزشی حکم خود را که از سوی استاندار البرز ابلاغ شده بود از معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری البرز دریافت کرد.

در آیین معارفه سر پرست فرمانداری ساوجبلاغ که با حضور معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری البرز ، معاونین فرماندار ، اعضای شورای تامین و کارکنان فرمانداری بر گزار شد حمید رضا ورزشی سکان فرمانداری ساوجبلاغ را عهده دارشد .

معاون سیاسی امنیتی استاندار البرز طی سخنانی به سه وظیفه اصلی فرماندار اشاره کرد و گفت : اجرای سیاست های عمومی دولت از مهمترین وظایف یک فرماندار است ، تامین امنیت و توسعه و عمران منطقه از دیگر وظایف فرماندار است که باید به خوبی انجام دهد تا سر بلند از مسئولیتی که گرفته خارج شود هم رضایت این دنیا و آن دنیا را با خود داشته باشد .

نور محمد فردی بیرانوند به استعداد صنعتی و کشاورزی ساوجبلاغ اشاره کرد و گفت : بیش از ۱۰۰۰ واحد صنعتی بخش وسیع باغات و اراضی کشاورزی پتانسیل ارزشمندی است که فرماندار باید به ان و توسعه ان توجه ویزه داشته باشد .

وی افزود : این مسئولیت ها امانت است و باید با اهتمام جدی در اجرای مسئوایت بتوانیم خدمتگذار خوبی برای مردم باشیم .

معاون سیاسی استاندار به سوابق خدمتی خود اشاره کرد و گفت اگر بخواهیم خاطرات شیرین وتلخ خود را در این سالها اشاره کنم می توانم به شیرینی پاسخ درست به مردم و تلخی را به اینکه سر کار باشم و نتوانم کاری برای مراجعه کننده انجام بدهم آن روز روز تلخی برای من است .

وی از حضور مردم در انتخابات تشکر کرد و گفت : ما در البرز یکی از سالم ترین انتخابات را شاهد بودیم و خداوند را بابت این لطف بزرگ شاکر هستیم ‌.

وی در ادامه از خدمات ابوالقاسم پالیز گیر تشکر کرد و گفت : به لحاظ وجود بیماری کرونا مراسم معارفه را مختصر بر گزار کردیم و از مردم هم می خواهیم قرنطینه و در منزل و بهداشت فردی را جدی بگیرند .

در ادامه سر پرست فرمانداری ساوجبلاغ از اعتماد استاندار البرز تشکر کرد و گفت با سوابقی که دارم و تجربه ۲۷ ساله امید وارم بتوانم خدمات موثر و شایسته ای را با همکاری ائمه جمعه ، اعضای شورای تامین ، مدیران ادارات و کارکنان فرمانداری و بخشداری ها داشته باشم .

حمید رضا ورزشی گفت اهل تشریفات و تبلیغات نیستم و کار مد نظر من است دنبال تشکر و تبریک نیستم هدفم مطالبات مردمی و توسعه شهرستان با بر گزاری نشست های تخصصی است .

وی افزود به دست پاکی مسئولین اهمیت می دهم وحمایت از سر مایه گذاران از مهمترین محور های فرمانداری است .
ورزشی احترام و تکریم مقام والای خانواده معظم شهدا را در شهرستان مهم بیان کرد و گفت این پست و مقام ها جای تبریک ندارد وقتی به من تبریک بگویید که توانسته باشم قدمهای مثبتی برای آبادانی شهرستان بر داشته باشم .

معاون سیاسی فرماندار ساوجبلاغ هم در این نشست به بیان مطالبی در خصوص شهرستان ساوجبلاغ پرداخت


فایل دانلود:

کد خبر : 18363

منبع : فرمانداری ساوجبلاغ

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۴۷۰

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- جهانشهر- بلوارماهان. تماس : 4-34438501 - 026