تاریخ ایجاد خبر : دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ ساعت : ۰۸:۲۲

جلسه پدافند زیستی با محوریت مقابله با کرونا


فرماندارساوجبلاغ در جلسه مقابله با کرونا در شهرستان ساوجبلاغ  که باحضورمعاونین فرماندار، مسئولین ادارات،شهرداران،بخشداران برگزارشد،خواستار انضباط کاری مسئولین در امور وحضور در جلسات شد و گفت:مسئولین اداراتی که در جلسات با تاخیر حضور پیدا کنند،جریمه می شوند.
وی به عملکرد برخی از کانالها و شبکه های اجتماعی اشاره کرد وافزود:در این روزها برخی از رسانه ها با انتشار اخبار ضد ونقیض سعی در ایجاد بی نظمی و تنش در برخی امور را دارند که از نظر امنیتی مشکل ساز هستند و ما درصورت مشاهده ،با آنها برخورد خواهیم کرد.
حمیدرضا ورزشی با تاکید بر اهتمام ادارات خدمات رسان در شهرستان گفت:ما همچنان در برخورد ومقابله با کرونا با شدت وقوت بیشتر با راه اندازی ایستگاههای سلامت و گندزدایی و کنترل رفت وآمدها اقدام خواهیم کرد و ورودی های شهرها و روستاه نیز محدود  خواهد شد و کوتاهی هیچ دستگاهی در این خصوص قابل پذیرش نیست.
وی افزود:برخی دستورالعملها ومصوبات ابلاغی باید با تمام دقت اجرا شوند و با توجه به پنجشنبه آخر سال ،محدودیتهایی در ورود به اماکن مذهبی و آرامستانها برای جلوگیری از شیوع بیماری کرونا اتخاذ شده است وتمامی اماکن عمومی هم شامل این مصوبات خواهد بود .
رییس شبکه بهداشت ودرمان هم با اشاره به شهرهای بزرگ شهرستان بعنوان آلوده ترین مناطق گفت:باید سعی کنیم از رفت وآمدهای غیر ضروری در مناطق شلوغ و پرتردد بکاهیم.
وی در خصوص آمار کرونا تا این لحظه افزود:تاکنون 119 نفر بستری مشکوک به کرونا،80 مورد ترخیصی وبهبود،30 مورد بستری در بخش ایزوله و 56 مورد مثبت و9 مورد فوتی با میانگین سنی 67 سال  را درشهرستان داشتیم.
دراین جلسه کارگر معاون سیاسی فرماندار و مسئولین حاضر درجلسه هم گزارشاتی از عملکرد وپیگیریها ارائه دادند.

فایل دانلود:

کد خبر : 18399

منبع : فرمانداری ساوجبلاغ

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۹۳

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- جهانشهر- بلوارماهان. تماس : 4-34438501 - 026