تاریخ ایجاد خبر : سه شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت : ۱۰:۳۱

دومین نشست هم اندیشی سر پرست فرمانداری با احزاب و تشکل های سیاسی شهرستان ساوجبلاغ


دومین نشست هم اندیشی سر پرست فرمانداری ساوجبلاغ در سال ۹۹ با احزاب ، تشکل ها و معتمدین شهرستان بر گزار شد

با حضور مهندس ورزشی سر پرست  فرمانداری ، محمدی  معاون سیاسی امنیتی و انتظامی و نمایندگان احزاب و فعالان سیاسی شهرستان ساوجبلاغ نشست هم اندیشی فرماندار با احزاب و تشکل های سیاسی شهرستان ساوجبلاغ برگزار شد.

 سر پرست فرمانداری ساوجبلاغ گفت : احزاب و تشکل ها   در کنار اختلافات فکری، در ایجاد فضای آرام سیاسی در سایه تعامل و گفتگو هستند.

 نماینده عالی دولت در این شهرستان اظهار داشت: احزاب باید خود و فعالیت های خود را در چارچوب نظام و دولت انجام بدهند و مهم‌ترین کار احزاب، تربیت نخبگان و نیروهای توانمند برای جامعه باشد.

مهندس ورزشی  بر نقش و جایگاه احزاب در توسعه و مشارکت سیاسی تاکید کرد  و گفت : با بهره گیری از ظرفیتهای تشکل های سیاسی، گامی بسوی انسجام و اتحاد برای رفع مشکلات شهرستان ساوجبلاغ  برداشته شود.

سر پرست  فرمانداری  شهرستان ساوجبلاغ با تاکید بر این نکته که سیاست دولت تدبیر و امید افزایش مشارکت مردم در فعالیت های سیاسی و اجتماعی است،

وی احزاب سیاسی را بهترین ظرفیت برای جلب مشارکت های مردمی دانست

ورزشی یکی از بزرگترین تشکل حزبی در شهرستان را تشکل کارگری بیان کرد کرد و گفت وجود بیش از ۱۲۰۰ واحد صنعتی که بیشتر مسائل و مشکلات این قشر صحبت شد خیلی خوشحالم که بتوانم حمایت جدی از این قشر را در دستور کار خود داشته باشم .
وی افزود : در سوابق کاری من افتخارم این بوده که توجه ویژه به این قشر داشتم و امروز هم نگاهم به معیشت این افراد است و باید تلاش کنیم حقی از کارگر ضایع نشود .
ورزشی افزود من همیشه در خدمت مردم هستم برای بیان مشکلات و استمرار این نشست ها می تواند راهکار های خوبی را برای توسعه شهرستان ایجاد کرد .
سر پرست فرماندار ی ساوجبلاغ افزود : در بخش درمان امکانات خوبی در شهرستان ایجاد نشده من با سر مایه گذارانی که در این بخش فعالیت کنند آماده همکاری هستم .
وی از سر مایه گذاری در بخش معدن در روستاهای گردشگری را یک معضل بیان کرد و گفت : شدیدا" فرمانداری با این اقدام مخالف است چه بسا سرمایه گذاری در بخش های دیگر بجز معادن می تواند توسعه بیشتری داشته باشد .
ورزشی از رکود برنامه های ورزشی در ایام کرونا را مطرح کرد و گفت خوب است قبل از آغاز رسمی فعالیت ها با هیات های ورزشی هم نشست هایی داشته باشیم تا با برنامه ریزی شاهد اتفاق های خوب در این بخش باشیم .
سر پرست فرمانداری ساوجبلاغ بیمارستان تامین اجتماعی شهرستان با ۶۰ تخت درمانی بسیار ناچیز است .

رئیس خانه کارگر ساوجبلاغ  گفت با وجود ۶۰ تخت بیمارستانی در تامین اجتماعی متاسفانه فقط ۵۰ درصد آن بهره برداری می شود .
سامانی پور گفت : علت عدم بهره گیری از تخت های بیمارستان نبود پزشک متخصص است وبیمارستان تامین اجتماعی هشتگرد فقط در بخش زایمان و آپاندیس فعال است .
وی گفت : ما بشترین پول را به تامین اجتماعی پرداخت می کنم ولی کار گر ما در گیر بیمارستان شلوغ و پردردسر البرز است چرا بااین در آمد تامین اجتماعی به یک بیمارستان کوچک در ساوجبلاغ بسنده کرده است و حقوق کارگران ما به درستی از سوی تامین اجتماعی پرداخت نمی شود

در ادامه  این نشست، نمایندگان احزاب و فعالان سیاسی ضمن ارائه مطالبی درخصوص موانع و مشکلات موجود در راه توسعه فعالیت های سیاسی و حزبی، با تاکید بر همدلی و وحدت همه گروه های سیاسی، راهکارهای خود را در توسعه فعالیت های سیاسی و نحوه مشارکت در توسعه و پیشرفت شهرستان را ارائه کردند


فایل دانلود:

کد خبر : 19129

منبع : فرمانداری ساوجبلاغ

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۶۹

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- جهانشهر- بلوارماهان. تماس : 4-34438501 - 026