تاریخ ایجاد خبر : یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت : ۱۳:۱۰

آیین افتتاح دفتر نماینده مجلس یازدهم در مرکز حوزه انتخابیه ساوجبلاغ


علی حدادی گفت امروز مسئولیت ما بسیار سنگین است ما بهترین مردم را داریم از سه شهرستان که به بنده اعتماد کردند بسیار سپاسگزارم 

 🔶️حدادی از نماینده ادوار گذشته از جمله بهمنی ، کیایی نژاد ، نژاد فلاح و گلباز تشکر کرد و گفت : همه تلاش کردند برای آبادانی منطقه ما هم در کنار شما با کمک شما سعی و توان خود را برای ساوجبلاغ ، نظر اباد و طالقان خواهیم گذاشت .   
🔶️ وی عدالت محوری را که از محوری ترین پیام های رهبر معظم انقلاب بود را مورد اشاره قرار داد و گفت ، مردم را دیدید در تشیع حاج قاسم سلیمانی این حضور یعنی بهترین مردم را داریم و مردم از انقلاب دلخور نیستند نگاه مردم ما به استفاده صحیح از منابع است باید در قانون گذاری درست عمل کنیم که به نفع مردم باشد .
🔶️ حدادی به اصلاح قانون که در چندین سال مبادرت به تولید
قانون شده باید تغییراتی در آیین نامه هاقانون شده باید تغییراتی در آیین نامه ها شود .     
🔶️وی افزود : ما اگر بخواهیم برای عدالت گستری کاری بکنیم باید  قوانینی که ایجاد رانت برای عده ای خاص کرده را  اصلاح کنیم .        
🔶️ وی شفافیت لازم را مهم بیان کرد و گفت شفافیت ارا و مسائل مهم پشت پرده نباید داشته باشم اگر باشد مجلس نمی خواند به اهداف درست برسد و این خواسته مردم نیست .
   🔶️حدادی گفت :  مجلس یازدهم مجلس مردمی است عدالت و معیشت اقشار مختلف مردم را در دستور کار خود داده و انشا الله یک مجلس کار آمد از کار خارج خواهد شد .

حجت الاسلام شیخ مفید کیایی نژاد نماینده ادوار گذشته مجلس شورای اسلامی در جمع مسئولین ، ائمه جمعه شهرستان ،خانواده معظم شهدا ، و جمعی از مردم در آیین افتتاح دفتر  علی حدادی نماینده مردم ساوجبلاغ نظر آباد و طالقان  طی سخنانی گفت ، فرصت ها کم است باید از این فرصت برای کمک به مردم و خدمت به آنان سپری شود و اگر قدر این فرصت ها را ندانیم فقط حسرت آن بر دل خواهد ماند و هیچ وقت زودوده نمی شود  .
 🔶️ وی افزود : گره گشایی از کار مردم بسیار مهم است و اگر این توفیق حاصل شد ارزشمند است            
🔶️ کیایی نژاد با بیان خاطرات نمایندگی خود افزود من اگر صدها نامه از مردم گرفته باشم و امروز یک نفر از عملکرد من ابراز رضایت کنند این برای من کفایت می کند این خوشایندی است که با هیچ پولی خریدنی نیست.
🔶️وی با تبریک به مردم در تشکیل یک مجلس قوی با حضور نمایندگانی دلسوز از خدا خواست تا شاهد حل مشکلات مردم و توسعه روز افزون ایران اسلامی باشیم .
 


فایل دانلود:

کد خبر : 19352

منبع : فرمانداری ساوجبلاغ

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۴۳

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- جهانشهر- بلوارماهان. تماس : 4-34438501 - 026