تاریخ ایجاد خبر : پنجشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۹ ساعت : ۰۹:۴۷

توزیع کالاهای اساسی درشهرستان ساوجبلاغ


مهندس حمید رضا ورزشی گفت : برای کاهش التهاب بازار توزیع کالا های اساسی با مشارکت اداره صمت ، تعاون روستایی و اتاق اصناف در دستور کار قرار دارد و علاوه بر مرغ منجمد کار توزیع شکر و روغن  با قیمت مصوب  آغاز خواهد شد .
🔶️ وی افزود کمبود اقلام اساسی در سطح شهرستان وجود ندارد.و ضروری است بازرسین صمت ، اتاق اصناف و تعزیرات نظارت جدی را بر بازار داشته باشند .

🔶️سر پرست فرمانداری ساوجبلاغ با تاکید بر تشدید کشت ها روسای اتاق اصناف و صمت خواست مرتب موجودی کالای اساسی در بازار و رعایت پروتکل های بهداشتی در واحد های صنفی مورد بررسی قرار دهند  .

🔶️ وی افزود : ایستگاه عرضه مستقیم ماسک، ژل ضد عفونی کننده و دستکش در شهر هشتگرد مستقر شده تا مردم با قیمت مصوب و به راحتی این اقلام را خریداری و استفاده نمایند

🔶️مهندس ورزشی  اعلام کرد با برنامه ریزی های صورت گرفته و تلاش های اتاق اصناف و اتحادیه، بسیج اصناف و همکاری تولید کنندگان هیچگونه کمبودی برای توزیع ماسک در  بازار نخواهیم داشت.

🔶️وی تاکید  کرد از تمام ظرفیت های تولید در شهرستان ساوجبلاغ جهت تامین اقلام مورد نیاز بهداشتی استفاده شود و ایستگاههای بیشتری در سطح شهرستان مستقر گردد .

🔶️قابل ذکر است این ایستگاهها در سطح شهرستان ساوجبلاغ با همکاری اداره صمت،اتاق اصناف و بسیج اصناف به منظور رفاه حال شهروندان، کنترل قیمت و تامین نیاز بازار مستقر شده اند، در شهر هشتگرد این ایستگاه در محل بلوار مصلی آماده خدمت رسانی به شهروندان می باشد.


فایل دانلود:

کد خبر : 20071

منبع : فرمانداری ساوجبلاغ

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۱۲۵

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- جهانشهر- بلوارماهان. تماس : 4-34438501 - 026