تاریخ ایجاد خبر : دوشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۹ ساعت : ۰۹:۳۶

پیام تبریک فرماندار به مناسبت هفته ملی مهارت


به گزارش روابط عمومی فرمانداری، سر پرست  فرمانداری ساوجبلاغ به مناسبت هفته ملی مهارت پیام تبریکی خطاب به مجموعه فنی و حرفه ای استان البرز  علی الخصوص شهرستان صادر نمود،  در بخشی از پیام فرماندار آمده است.


بسم الله اارحمن الرحیم

🔶️کسب مهارت‌های فنی، امروزه یکی از پیش نیازهای اساسی برای تقویت تولید و بهبود رونق کسب و کار است و چنانچه از ابتدا رویکرد آموزش تحصیلی بر پایه مهارت افزایی بود، امروزه با شمار زیاد دانش‌آموختگان بیکار مواجه نبودیم.

🔶️آموزش‌ها و مهارت آموزی‌های فنی وحرفه‌ای باید افزون برکیفیت و اثربخشی بالا همراه با نیازسنجی درست، منطقی، متناسب با بازار کار و شرایط بومی و منطقه‌ای باشد.

🔶️ایجاد فرصت مناسب برای کشف استعدادهای حرفه‌ای و مهارتی در بخش‌های مختلف در کنار آموزش‌های مهارتی و کاربردی باید در اولویت برنامه‌های مرکز آموزش فنی وحرفه‌ای قرار گیرد.

🔶️ بهترین و کاربردی‌ترین مهارت‌هایی که امروزه می‌تواند به دانش‌آموزان در مدارس آموزش داده شود در مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای ارائه می‌شود، که باید بیش از پیش قدر این فرصت را دانست.

🔶️  دولت و مجموعه مدیریت اجرایی استان البرز و  شهرستان ساوجبلاغ  از هیچ تلاشی برای تقویت مراکز آموزشی و مهارت‌های فنی و حرفه‌ای در این منطقه دریغ نخواهد کرد.

🔶️لذا اینجانب ضمن گرامیداشت روز  ملی مهارت  و تبریک این روز  به کلیه دست اندرکاران  آموزش فنی و حرفه‌ای علی الخصوص مرکز فنی و حرفه ای شهرستان از اهتمام و تلاش مجموعه آموزش فنی و حرفه ای در امر مهارت آموزی و کمک به تحقق شعار جهش تولید تقدیر و تشکر و از درگاه خداوند متعال برای همه خدمتگذاران این حوزه تندرستی و سلامت مسئلت دارم.

حمید رضا ورزشی
سر پرست فرمانداری ساوجبلاغ


فایل دانلود:

کد خبر : 20108

منبع : فرمانداری ساوجبلاغ

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۸۹

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- جهانشهر- بلوارماهان. تماس : 4-34438501 - 026