تاریخ ایجاد خبر : سه شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۹ ساعت : ۰۸:۰۲

جلسه شهرداران با فرماندار ومدیرکل راه وشهرسازی استان البرز


درجلسه شهرداران با فرماندار ومدیرکل راه وشهرسازی استان البرز بر تهیه طرح بازآفرینی بافتهای فرسوده شهرها تاکید شد.
مهندس ورزشی با اشاره به پروژه دوربرگردانهای سهیلیه و پروژه راه خور وعرب آباد خواستار تامین اعتبار برای این دو پروژه مهم در شهرستان ساوجبلاغ شد.
مدیرکل راه وشهرسازی افزود:برای دوربرگردانهای سهیلیه  که بسیار حادثه خیزومشکل ساز است اعتبار حداقل 2 میلیارد تومانی نیاز است که باید از طریق پیگیری از استان عملیاتی شود و پروژه راه خور وعرب آباد هم با پیشرفت 10 درصدی نیاز به تزریق اعتبار دارد تا تعطیل نشوند.
مدیرکل راه وشهرسازی گفت:اعتبار بافتهای فرسوده شهرها ظرفیت خوبی است که دراختیار استانها قرار داده شده است وشهرداران ساوجبلاغ با تهیه طرح مربوطه باید از این ظرفیت استفاده کنند.
وی افزود:برای دو طرح درحوزه بازآفرینی 1میلیارد و300میلیون تومان ازمحل ملی برای جمع آوری آبهای سطحی وسرای محله اعتباراتی تخصیص داده شده که بزودی اجرایی خواهد شد.
رضایی خواستار تهیه طرح پهنه بندی حریم شهرها در شهرهای کوهسار،چهارباغ وهشتگرد شد وگفت:برای تهیه این طرح بایداعتباری از طریق کمیته برنامه ریزی اختصاص یابد تا بتوانیم با تزریق اعتبارات شهرها این طرح مهم راهم برای شهرهای باقیمانده تهیه کنیم.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 دراین جلسه شهرداران شهرها هم در خصوص مشکلات حرایم و راهها بحث وبررسی کردند وخواستار مساعدت اداره کل جهت حل این مسائل شدند.

 

فایل دانلود:

کد خبر : 20113

منبع : فرمانداری ساوجبلاغ

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۲۶۸

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- جهانشهر- بلوارماهان. تماس : 4-34438501 - 026