تاریخ ایجاد خبر : یکشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ ساعت : ۱۴:۲۳

هشدار رئیس دادگستری ساوجبلاغ به بعضی از شوراهای اسلامی ، دهیاران و مشاورین املاک


رئیس دادگستری ساوجبلاغ در نشست ساماندهی ، پیشگیری و مقابله با ساخت و ساز غیر مجاز که در سالن اجتماعات فرمانداری بر گزار شد به بعضی از شوراهای اسلامی ، دهیاران و مشاورین املاک هشدار داد معاونت در ساخت و ساز غیر مجاز جرم است و ما به عاملین آن اغماض نخواهیم کرد

 🔶️احمد نوروزی از وضعیت فعلی ساخت و ساز های غیر مجاز در ساوجبلاغ ابراز نگرانی کرد و گفت : ما مطلع هستیم کدام شورا مشارکت جدی در ساخت و ساز دارد و قطعا" بر علیه آنها اعلام جرم خواهیم کرد .

🔶️نوروزی افزود : مشاورین املاک غیر مجاز با رشد روز افزون امنیت را به مخاطره می اندازند و ما باید تکلیف این مشاورین را سازندگان بناهای غیر مجاز و فروشندگان اراضی کشاورزی و تفکیک کنندگان هستند روشن کنیم .

🔶️وی گفت در تابلوهای بزرگ در کرج قیمت ملک را در روستاهای این شهرستان اعلام می کنند ملک های کشاورزی و بعد می نویسند به این مبلغ صاحب ویلا شوید اینها جرم است و ما به اینگونه اقدامات پاسخ خواهیم داد .

🔶️رییس دادگستری افزود قانون استفاده از خدمات برق و آب و ... که به مدت ۳ سال بود به اتمام رسیده هیچ اداره خدمات رسان نباید خدماتی به این باغ ویلا ها بدهد و باید بعد از اتمام این مهلت قانونی تکلیف ملک هم مشخص شود آیا می تواند استفاده کند از خدمات یا نه

وی افزود دادگستری و دادستانی را در کنار خودتان  ببینید تا بادقدرت با پدیده شوم ساخت و ساز غیر مجاز مقابله کنیم .


فایل دانلود:

کد خبر : 20604

منبع : فرمانداری ساوجبلاغ

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۱۱۷

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- جهانشهر- بلوارماهان. تماس : 4-34438501 - 026