تاریخ ایجاد خبر : چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۹ ساعت : ۱۳:۲۸

مصوبات کمیته مناسب سازی قابلیت پیگیری و اجرایی دارد


سرپرست فرمانداری ساوجبلاغ  خواستار اجرای دقیق  دستگاه های اداری و اجرایی شهرستان برای مناسب سازی راه‌های دسترسی و تردد آسان برای معلولین و جانبازان شد .

🔶️به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ساوجبلاغ، نشست کمیته مناسب سازی اماکن و معابر عمومی به ریاست سرپرست فرمانداری ساوجبلاغ و با حضور معاونت فنی و عمرانی  فرمانداری ، شهرداران ، مدیر عامل شرکت عمران ، پلیس راهور و جمعی از نمایندگان دستگاه ها و نهاد های اجرائی مرتبط در سالن جلسات فرمانداری  برگزارشد

🔶️مهندس حمید رضا ورزشی گفت: مصوبه‌هایی که در نشست ستاد هماهنگی و پیگیری مناسب‌سازی محیط اتخاذ می‌شود باید قابلیت اجرا و انجام داشته باشد.

🔶️وی گفت:  ادارات و نهاد ها ملزم هستند علاوه بر رفع نواقص نسبت به اعلام برنامه های خود برای اجرای طرح مناسب سازی اقدام تا از طریق دبیر خانه اصول مهندسی و شیوه مناسب ارائه و در هزینه ها هم صرفه جویی شود .

🔶️ورزشی افزود کمیته مناسب سازی به طور مرتب از ادارات و پروژه ها بازدید می کند واگر طرحی در حال اجرا باشد و و مناسب سازی در آن معطل یا اجرا نشده باشد این کمیته پروژه باید متوقف تا مناسب سازی برای آن اجرا شود .

🔶️سر پرست فرمانداری ساوجبلاغ از نظام مهندسی خواست در طرح ها و نقشه هایی ارسالی و نظارت های خود حتما" به مناسب سازی توجه کنند و جز نقشه های صادره این واحد قرار گیرد .

🔶️وی افزود : از تدبیر مدیریت شرکت عمران در اجرای مناسب سازی در مجموعه های احداثی تشکر می کنم ولی نواقصی در نقاط است که باید رفع شود .

 🔶️معاون امورفنی و عمرانی فرمانداری گفت: این جلسه با دستور کار بررسی مصوبه‌های قبل و ارایه گزارش توسط شهرداری و اداره‌هایی که اقدام به مناسب‌سازی نکرده‌اند، برگزار شده‌است.

🔶️مهندس علیر ضا اخلاقی افزود: براساس تصمیم اتخاذشده در کمیته مناسب‌سازی در فرمانداری به اداره‌ها و موسسه‌هایی که هنوز رمپ ایجاد نکرده‌اند بصورت مکتوب اعلام و در این جلسه نتایج آن اعلام می‌شود.

🔶️وی اظهارداشت: برای حضور معلولان در سطح جامعه باید زمینه‌های لازم فراهم شود تا ضمن استفاده از ظرفیت‌های آنها به حل بسیاری از مشکلات آنان کمک کنیم.

🔶️اخلاقی افزود در طی ۶ ماه سال جاری ۳جلسه آموزشی و ۱۸ مورد بازدید از فضاهای عمومی توسط کمیته فنی انجام شده و اعتباری بالغ بر ۵میلیارد تومان در بخش مناسب سازی فضاهای عمومی هزینه شده است .

🔶️وی گفت : بهترین عملکرد مناسب سازی شهرستان های استان البرز از آن ساوجبلاغ است و ما در سال جاری بیش از ۷ کیلومتر از معابر عمومی را مناسب سازی کردیم که عمده ترین آن مربوط به شهر هشتگرد ، شهر جدید هشتگرد ، چهارباغ و گلسار است .

🔶️معاون امور فنی و عمرانی فرمانداری افزود:  کار مناسب سازی در روستا ها را با هماهنگی دهیاران آغاز کردیم که روستای سعید آباد در بخش مرکزی ، رامجین در بخش چهار باغ و کردان در بخش چندار انجام شده است .


فایل دانلود:

کد خبر : 20646

منبع : فرمانداری ساوجبلاغ

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۴۹

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- جهانشهر- بلوارماهان. تماس : 4-34438501 - 026