تاریخ ایجاد خبر : چهارشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۹ ساعت : ۱۱:۳۸

مهندس مهرور:تمام مدیران موظفند مسائل و مشکلات صاحبان صنعت را در الویت کار خود قرار دهند


صبح امروز اعضای هیئت مدیره شهرک غیر دولتی هشتگرد با فرماندار ساوجبلاغ دیدار و گفتگو کردند .
🔶️مهندس مهدی مهرور گفت : صاحبان صنعت امروز به عنوان سربازان جبهه اقتصادی نقش مهمی را در کشور ایفا می کنند و با تمام مشکلات نیاز مردم را در کشور تامین می کنند .
🔶️وی افزود:  در شهر صنعتی هشتگرد با۲۰۰ واحد فعال بیش از ۷ هزار اشتعال را برای مردم این منطقه فراهم کرده است . این در شرایط فعلی با تحریم های ظالمانه کار بسیار بزرگی است و باید همه مدیران از عملکرد شما حمایت کنند .
🔶️مهرور افزود : هیچ مسئولی حق ندارد مشکل صاحبان صنعت را به امروز و فردا بیاندازد
🔶️فرماندار ساوجبلاغ افزود : من با صنعت بیگانه نیستم و می دانم برای راه اندازی یک واحد چقدر مشقت و سختی می کشند و اگر این واحد به خاطر بی توجهی ما تعطیل شود بسیار رنج آور است .
🔶️ وی پیشنهاد داد تا شورای مشورتی صنایع را در شهرستان راه اندازی کند و هر ماه نشست هایی را با صاحبان صنعت داشته باشد و به صورت تخصصی به مسائل و مشکلات آنها رسیدگی شود .
🔶️فرماندار ساوجبلاغ تاکید کرد من همواره در کنار صاحبان صنعت خواهم بود و مشکلات آنها را پیگیری و اجازه نخواهم داد مشکلی را برای آنان ایجاد کنند .
🔶️وی افزود : خط اول مبارزه با بیکاری صاحبان صنعت هستند ، در حوزه اختیارات شهرستانی تمام توان خود را برای حمایت از صنایع و احیای صنایع غیر فعال به کار خواهم بست .
🔶️ مهرور افزود : به نو آوری اعتقاد دارم ، در دفاع مقدس تمام دنیا یک طرف بود و ما تنها ، با این اوصاف می توانیم این دوره سخت را پشت سر بگذاریم ، درب اتاق من روی صاحبان صنایع باز است .

فایل دانلود:

کد خبر : 21060

منبع : فرمانداری ساوجبلاغ

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۳۷

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- جهانشهر- بلوارماهان. تماس : 4-34438501 - 026