تاریخ ایجاد خبر : یکشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۹ ساعت : ۰۹:۴۷

جلسه ستاد تنظیم بازار


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ساوجبلاغ با حضور فرماندار ساوجبلاغ و اعضای این نشست در سالن اجتمات فرمانداری بر گزار شد .

 مهندس مهدی مهرورضمن تقدیر از زحمات کلیه اعضای تنظیم بازار در روزهای سخت کرونایی خواهان گشت زنی های بیش از پیش برای نظارت بر بازار شد.

وی افزود :  تامین به موقع کالاهای اساسی مورد نیاز مردم، قیمت گذاری کالاها، و نظارت و بازرسی بر واحدهای صنفی از مهم ترین وظایف ستاد تنظیم بازار به خصوص در ایام حضور ویروس منحوس کرونا است که این اقدامات در راستای بهبود کسب و کار و ارائه خدمات مطلوب به شهروندان و رضایت مردم انجام می گیرد.

فرماندار ساوجبلاغ در خصوص توزیع ماسک در داروخانه ها با قیمت مصوب تاکید کرد و گفت : ایستگاه هایی در هشتگرد و سایر شهر ها احداث می شود تا بصورت مستقیم ماسک استاندارد با قیمت مصوب توزیع شود .

وی گفت : با تعطیلی تالار ها با وجود خسارت عمده ای که از کرونا بر آنان وارد شده است از مردم خواست تا مراسم های جشن و ... بر گزار نکنند متاسفانه شنیده می شود در باغات این اتفاق می افتتد و موجب افزایش و انتشار این بیماری می شوند .
فرماندار ساوجبلاغ گفت ما در ساوجبلاغ روزانه ۸ هزار کارتن تخم مرغ تولید می کنیم و انصاف نیست مردم با مشکل تخم مرغ مواجه باشند .
وی از جهاد کشاورزی و دامپزشکی خواست تا هماهنگی با صمت را داشته باشند میزان بیشتری تخم مرغ برای بازار شهرستان بادقیمت مصوب در نظر بگیرند .
مهرور با اشاره به پتانسیل تولید گوشت مرغ که به صورت روزانه بیش از ۷۰ تن است را اشاره کرد و گفت در این خصوص هم سعی شود مرغ به اندازه کافی با قیمت مصوب در اختیار مردم قرار بگیرد .
وی تاکید کرد : از این به بعد نباید شاهد عرضه تخم مرغ فله در خارج از یخچال باشیم و نظارت کنید غذای فاسد در اختیار مردم نگذاریم .
فرماندار ساوجبلاغ خواهان نظارت جدی اتاق اصناف بر فعالیت صنف های فاقد پروانه شد تا همه قانونا" فعالیت داشته باشند .
نماینده عالی دولت  با بیان نظارت جدی بر واحدهای صنفی در راستای کنترل و تنظیم بازار برای جلوگیری از تخلفات احتمالی افزود: تنظیم بازار به عرضه و تقاضا بستگی دارد و تمامی دستگاه ها باید تلاش کنند در صورت کمبود کالا در بازار، در اسرع وقت نسبت به تأمین مایحتاج ضروری و اقلام مورد نیاز مردم اقدام نمایند.
وی در ادامه با اشاره به وجود ۱۶۹  انبار کالاهای ضروری  در ساوجبلاغ گفت : انبار ذخیره کالا های اساسی برای مدیریت توزیع ضروری می باشد و باید مدیریت شود سامانه تجارت در این انبار ها فعال باشد .


فایل دانلود:

کد خبر : 21080

منبع : فرمانداری ساوجبلاغ

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۱۱

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- جهانشهر- بلوارماهان. تماس : 4-34438501 - 026