تاریخ ایجاد خبر : سه شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۹ ساعت : ۱۲:۴۵

مهندس مهرور: اصناف خوش انصاف را تشویق کنید


رئیس اداره صمت،رئیس اتاق اصناف و روسای اتحادیه های صنفی شهرستان ساوجبلاغ با فرماندار دیدار و گفتگو کردند.
🔶️به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ساوجبلاغ ، مهندس مهدی مهرور فرماندار شهرستان ساوجبلاغ با رئیس اداره صمت رئیس اتاق اصناف و روسای اتحادیه های صنفی شهرستان دیدارنمودند.
🔶️فرماندار در این نشست گفت : اصناف به عبارتی پتانسل و بازوی اقتصادی هر کشوری محسوب می شوند و جایگاه کسبه جایگاهی شریف است .
🔶️مهرور بابیان اینکه کاسب با انصاف حبیب خداست گفت : کاسبی که با عزت و آبرومندی رزق حلال روی سفره زن و بچه اش می برد و مردم احترام خاصی به آنان قائل هستند و به نیکی در محلات و جامعه از آنان یاد می شود باید تشویق شوند .
🔶️وی گفت  : خوشحالم  با روسای اتحادیه دیدار میکنم و بنده همیشه به اصناف و بازار اعتقاد و اعتماد داشته و دارم .
🔶️وی افزود : در تمام عرصه ها از زمان پیروزی انقلاب تا کنون نقش بازار،اصناف در محیط های کسب و کار، اجتماعی و اقتصادی نظام جمهوری اسلامی مشهود بوده است .
🔶️مهندس مهدی مهرور درادامه خاطرنشان کرد: بی شک اصناف و بازاریان شهرستان قلب تپنده جامعه محسوب می شوند و حضور با نشاط و پرشور بازاریان در محل کسب وکار باعث ایجاد فضای ارتقاء در جامعه می باشد.
🔶️مهرور تاکید کرد :از مردم سود معقول بگیرید این سود برکت های فروانی دارد و مال را افزایش می دهد .
🔶️وی افزود : شرایط این روزها شرایط بسیار مطلوبی از نظر قیمت اجناس نیست و مردم در خرید با مشکل مواجه اند ولی اتاق اصناف و اداره صمت کارهایی را آغاز کردند از تزریق مایحتاج عمومی با نرخ مصوب ، تاکید دارم این روند در همه مناطق شهری و روستایی ساوجبلاغ انجام شود تا شاهد کاهش التهاب بازار باشیم .
🔶️فرماندار ساوجبلاغ بااشاره به قوت غالب مردم به نان افزود : نان سالم دست مردم بدهید نظارت جدی در نانوایی ها را در راس کار خود قرار دهید تا مشکلی در این خصوص برای نان مردم ایجاد نشود .
🔶️در ادامه زارعکار رییس اداره صمت و میرزاییان رییس اتاق اصناف به ارائه گزارشی در خصوص بازار شهرستان و وضعیت اقلام کالاهای دولتی پرداختند
🔶️توزیع برنج ، مرغ دولتی ، شکر ، لاستیک خودرو ارائه تشویقی به نانوایی ها ، پیگیری ایجاد مجتمع فروش اقلام صنایع شهرستان و نظارت بازار به صورت روزانه از مواردی بود که  در این نشست مطرح شد .
🔶️همچنین کار توزیع ماسک بهداشتی سه لایه و اقلام ضد عفونی در ۵ ایستگاه توسط اتاق اصناف انجام می شود  .
🔶️ساوجبلاغ بیش از ۸ هزار واحد صنفی دارای مجوز دارد .

فایل دانلود:

کد خبر : 21111

منبع : فرمانداری ساوجبلاغ

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۷

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- جهانشهر- بلوارماهان. تماس : 4-34438501 - 026