تاریخ ایجاد خبر : سه شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۹ ساعت : ۱۲:۴۷

جلسه ستاد پدافندزیستی(مقابله باکرونا)


معاون سیاسی امنیتی واجتماعی فرمانداری ساوجبلاغ درجلسه ستاد پدافندزیستی(مقابله باکرونا) تنها راه مقابله موثر با این ویروس را همکاری مردمی ،استفاده ازماسک ورعایت فاصله اجتماعی دانست.
🔶️رضامحمدی گفت:اطلاع رسانی به مردم،ضدعفونی کردن معابر و اماکن عمومی از وظایف مهم شهرداری ودهیاریها درسطح شهرها وروستاها است و متقابلا"مردم هم باید با رعایت موارد بهداشتی دراین امر مهم مسئولین را یاری نمایند تا بتوانیم دراین تقابل موثر ظاهر شویم.
🔶️وی افزود:براساس دستورالعملهای کشوری همچنان کلیه نشستهای تجمعی و همایشها  لغو بوده و استفاده از ماسک در اماکن عمومی وادارات باید مورد توجه قرار گیرد.
🔶️معاون سیاسی امنیتی واجتماعی از مسئولین بهداشتی شهرستان خواست تا برنظارت خود بربهداشت موادغذایی وعدم آبیاری محصولات کشاورزی با فاضلاب خام اهتمام ویژه ای داشته باشند.
🔶️وی درادامه گفت:تولید وتوزیع مناسب ماسک مورد نیاز مردم در سطح شهرستان با پیگیری اداره صمت و دیگر ادارات مربوطه به خوبی درحال انجام است و همچنین مصمم بر نظارت و برخورد شدید بر واحدهای صنفی پرخطر هستیم.
🔶️محمدی افزود:از روزهای گذشته وبا آغاز موج سوم کرونا شاهد تعطیلی بازارهای روز و واحدهای پرخطر بوده ایم و با حساسیت ویژه این مهم را ادامه خواهیم داد و از دستگاههای نظارتی هم خواسته ایم تا بازدیدها و نظارتهای مستمری در سطح شهرها و روستاها داشته و امور را به خوبی رصد وگزارش نمایند.
🔶️رییس شبکه بهداشت ودرمان شهرستان هم دراین جلسه از وجود تنها آزمایشگاه تخصصی خصوصی تشخیص بیماری کرونا در ساوجبلاغ برای خدمات رسانی بیشتر در این زمینه خبر داد وگفت:آزمایشگاه مهرهشتگرد آماده ارائه این خدمت به مردم شهرستان است.
🔶️وی افزود:پایگاههای 16 ساعته بهداشتی ما درسطح شهرها وبخشها هم نسبت به خدمات رسانی و تشخیص بیماری های تنفسی مرتبط با کرونا آماده خدمت رسانی و کمک به مراجعین هستند.

فایل دانلود:

کد خبر : 21112

منبع : فرمانداری ساوجبلاغ

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۱۳

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- جهانشهر- بلوارماهان. تماس : 4-34438501 - 026