تاریخ ایجاد خبر : چهارشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۹ ساعت : ۱۴:۴۰

مهندس مهرور: آموزش جوانان جویای کار باید در الویت قرار گیرد


رییس اداره کار ، تعاون و رفا اجتماعی ساوجبلاغ به همراه مدیران عامل دو واحد صنعتی ایران کاوه سایپا و ماشین ابزار ایران خودرو با فرماندار ساوجبلاغ دیدار و گفتگو کردند .
🔶️مهندس مهرور در این دیدار هم افزایی و تعامل تمامی دستگاه های اجرایی شهرستان در ایجاد اشتغال و همچنین کارآفرینی و اشتغالزایی را مهم و موثر دانست.
🔶️فرماندار ساوجبلاغ با اشاره به گزارش های ارائه شده و بررسی های به عمل آمده از فقر مهارت بین جوانان جویای کار ابراز نگرانی کرد و گفت : توقع و انتظار دارم مسئولین آموزش به خصوص فنی و حرفه ای گام های بهتری برای تربیت و آموزش جوانان بر دارد .
🔶️وی افزود در گزارش رییس اداره کار شهرستان اشاره شد بسیاری از صنایع ما از ظرفیت کامل خود برای تولید بهرمند نیستند و عمده مشکل را در تامین نیروی ماهر بیان می کنند .
🔶️وی از صاحبان صنایع به عنوان سرداران جبهه تولید تولید و خط اول جنگ اقتصادی نام برد و گفت : شما می توانید کمک کنید تا با تولید خود نیاز کشور را در شرایط فعلی که تحت تحریم های ظالمانه قرار داریم تامین کنید .
🔶️مهرور افزود بارها تاکید کردم ، کشاورزی ، صنعت و اصناف زنجیره به هم پیوسته هستند و همه باید از آنان حمایت تا بتوانیم اشتغال و تولید را در کشور فراهم کنیم .
رییس اداره کار ، تعاون و رفا اجتماعی شهرستان به بیان اقدامات و عملکرد این اداره پرداخت .
🔶️علی پور گفت :از  ۳۴۴ تعاونی ثبت شده در شهرستان فقط ۸۶ تعاونی فعال داریم که سعی کردیم برای جلو گیری از سو استفاده تعاونی جدیدی را ثبت نکنیم و صرفا" به تقویت آنچه که فعال است اهتمام داشته باشیم .
🔶️وی افزود : مشکلاتی هم در واحد های صنعتی از جمله کمبود مواد اولیه و عدم نقدینگی و یا وصول مطالبات وجود دارد که تمام تلاش برای حل مشکلات واحد های صنعتی است .
🔶️بوذری مدیر عامل شرکت ایران کاوه سایپا از اقدامات این شرکت در تولید انواع اتاق تریلر برای صنایع وابسته و صنایع دفاع گزارشی را ارائه کرد .
🔶️وی افزود : این شرکت از سال ۷۷ شروع به کار کرده وو۳۶۴ نفر کار گر دارد .
🔶️شاهین فر مدیر عامل ماشین ابزار ایرانوخودرو هم به تولیدات این واحد صنعتی اشاره کرد و گفت ، تولیدات ما به شرکت های خودرو سازی از جمله ایران خودرو تحویل می شود که توانستیم با ساخت ۵۰ قطعه کشور را از واردت بی نیاز کنیم

فایل دانلود:

کد خبر : 21141

منبع : فرمانداری ساوجبلاغ

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۳۱

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- جهانشهر- بلوارماهان. تماس : 4-34438501 - 026