تاریخ ایجاد خبر : پنجشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۹ ساعت : ۱۰:۲۵

قرار گاه مقابله با ساخت و ساز غیر مجاز ساوجبلاغ با جدیت به کار خود ادامه می دهد


جلسه ستاد ساماندهی ، پیشگیری و مقابله با ساخت و ساز غیر مجاز با حضور مشاور و نماینده وزیر کشور ، فرماندارساوجبلاغ رییس دادگستری ، اعضای شورای تامین ، بخشداران ،شهرداران و مدیران خدمات رسان در سالن اجتماعی فرمانداری بر گزار شد
🔶️رییس دادگستری ساوجبلاغ از عملکرد قرار گاه مقابله با ساخت و ساز غیر مجاز تشکر کرد و گفت ، با تشکیل این قرار گاه از ابتدای سال جاری در شهرستان شاهد کاهش چشمگیر ساخت و ساز و تغییر کاربری اراضی کشاورزی بودیم .
🔶️احمد نوروزی با بیان اینکه عملکرد ساوجبلاغ در حوزه بر خورد با ساخت و ساز غیرمجاز رضایت بخش بوده افزود :
ما قانون  برای بر خورد به اندازه کافی داریم و با جدیت طبق قانون با متخلفان حوزه ساخت و ساز بر خورد خواهیم کرد.
🔶️وی با تاکید بر این که فرهنگ سازی درست مانع افزایش این نوع ساخت و ساز ها می شود افزود: در صورت بررسی و مشاهده اقدامات غیر قانونی در سطح شهرستان اقدامات لازم از سوی مراجع ذی ربط صورت می گیرد و برای جلوگیری از این نوع مشکلات باید فرهنگ سازی درست در این زمینه را در سطح شهرستان گسترش دهیم .
🔶️نوروزی افزود : حوزه مقابله با ساخت و ساز غیر مجاز باید برخورد جدی صورت گیرد و همه دستگاههای مرتبط باید به وظایف ذاتی خود با دقت نظر بیشتری عمل نمایند.
وی افزود : طبق قوانین و مقررات  با پدیده ساخت ساز‌های غیرمجاز  در شهرستان به صورت جدی مقابله خواهد شد و اجازه نخواهیم داد سود جویان با تغییر کاربری اراضی مشکلاتی را ایجاد نمایند .
🔶️وی به ادارات خدمات رسان تاکید کرد اجازه ارائه برق ، آب ، گاز را به ساخت و ساز های غیر مجاز را ندارند و کسانی که به صورت غیر مجاز از این خدمات استفاده می کنند بررسی و قطع خدمات و خاطیان به دادگاه معرفی شوند.
🔶️ فرمانداری ساوجبلاغ نیز در این نشست از درایت و تلاش رییس دادگستری ساوجبلاغ در قرار گاه مقابله با ساخت و ساز غیر مجاز تشکر کرد و گفت : اگر ساخت و ساز های غیر مجاز خدمات نداشته باشند قطعا" متقاضی وجود نخواهد داشت .
🔶️مهدی مهرور از  مشاور وزیر کشور خواست با فراهم نمودن تجهیزات و امکانات برای جهاد کشاورزی مانع از بروز معضل ساخت و ساز شوند.

فایل دانلود:

کد خبر : 21149

منبع : فرمانداری ساوجبلاغ

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۷۱

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- جهانشهر- بلوارماهان. تماس : 4-34438501 - 026