تاریخ ایجاد خبر : دوشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۹ ساعت : ۱۰:۱۳

تاکید فرماندار ساوجبلاغ بر تامین آب گلخانه های شهر جدید هشتگرد


فرماندار ساوجبلاغ در نشست با مدیر عامل شرکت اب منطقه ای استان البرز ، مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید هشتگرد ، معاونین امور عمرانی و توسعه و برنامه ریزی ، مدیران آبفا و جهاد کشاورزی شهرستان بر حل مشکل چندین ساله آب گلخانه های شهر جدید هشتگرد تاکید کرد .

🔶️مهندس مهدی مهرور بابیان اینکه دولت با استقرار این گلخانه ها در گذشته موافقت کرده و ما نباید مشکلی را برای این واحدها ایجاد کنیم .

🔶️وی گفت : با استقرار۶۴ واحد گلخانه میزان آب مصرفی آن هم در نظر گرفته شده که امور آب راهکار لازم را برای تامین آب این گلخانه ها ارائه کند تا این تواید کنندگان دغدغه تامین آب را از این بعد نداشته باشند .

🔶️فرماندار ساوجبلاغ این واحد ها علاوه بر تولید میزان قابل توجهی هم برای ساکنین ایجاد شغل کرده و امور آب منطقه ای پدیرفت تا نسبت به رفع کمبود آب این مجموعه را تامین کند .

🔶️مهرور افزود :وظیفه داریم برای توسعه گلخانه ها و مکان هایی که برای امور زراعی دارای مجوز از مبادی ذیربط است تامین آب داشته باشیم و در عین حال مقابل افراد و سو استفاده کنندگان از منابع هم پیشگیری و مقابله کنیم .

🔶️در ادامه این نشست مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان البرز برنامه این شرکت را در خصوص میزان تخصیصی آب به گلخانه تشریح کرد .


فایل دانلود:

کد خبر : 21530

منبع : فرمانداری ساوجبلاغ

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۴۵

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- جهانشهر- بلوارماهان. تماس : 4-34438501 - 026